Tik šią savaitę: VAIKŲ LITERATŪROS DIENOS! Naršykite čia >>>

0

NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATUS NUO 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Poltava

5.0
(2 įvertinimai) Įvertinkite
  • Nemokamas knygos pristatymas
NEMOKAMAS PRISTATYMAS
į paštomatus bei pašto skyrius Lietuvoje
Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas
2022-10-03 Giedrius

"Poltava" - puiki knyga, tiksliau įdomiai papasakota istorija! Tai didžiulis knygos privalumas palyginant su kitomis istorijos knygomis, kurios neretai būna nuobodžios. O dar turint omenyje, kad tai knyga apie mūsų, mūsų kaimynų ir Ukrainos istoriją, tai dabar ją būtina perskaityti ar perklausyti. Knygoje autorius Robertas Petrauskas labai kryptingai ir naudingai sugrįžta į praeitį, supažindina su papildoma svarbia informacija.


Šiuo metu neparduodama

2022-10-31 23.69 SoldOut

Knygos "Poltava" aprašymas

Roberto Petrausko „Poltava“ – istorinė knyga, nukelianti į XVIII a. pradžią. Kaip ir kitos autoriaus knygos, „Poltava“ parašyta taip, kad sudomintų net mažai istorija besidominčius skaitytojus. Pagrindinis šioje knygoje aptariamas įvykis – 1709 m. įvykęs Poltavos mūšis. Pastarasis nušviečiamas plataus istorinio konteksto fone, siekiant padėti skaitytojui suvokti svarbių to meto politinių pokyčių visumą.

Knygoje aptariami įvykiai siejasi ir su Lietuvos Didžiosios Kunigaikštystės bei Ukrainos istorija, kuri pristatoma išties nuodugniai, siekiant suprasti šiuolaikinio Rusijos ir Ukrainos konflikto priežastis. Pastarasis neatsiejamas nuo Poltavos mūšio, smarkiai paveikusio ne tik XVIII a. politinius įvykius, bet ir tolimesnę visos Europos istoriją.

Robertas Petrauskas, rašydamas „Poltavą“, rėmėsi daugeliu istorinių šaltinių. Tačiau, pasak literatūros apžvalgininkų, šios knygos žanras kiek nutolęs nuo akademinės literatūros. Tai – Europos istoriją nagrinėjantis kūrinys, turintis detektyvo bruožų. Nesvarbu, kad pagrindinio įvykio pabaiga – seniai aiški.

Tai pastebi ir skaitytojai, teigiantys, kad šioje istorinėje knygoje viskas subalansuota: faktai įtraukia savo sąsajomis su dabartimi bei milžiniška svarba XVIII a. Europos istorijai. Visgi, autorius geba vystyti siužetą, be reikalo neapsistodamas ties smulkmenomis, o istorinius faktus pateikdamas pagauliai ir su jam būdingoms giliomis įžvalgomis.

Robertas Petrauskas gimė 1976 m. Gargžduose. 2000 m. baigė istorijos bakalauro studijas Klaipėdos universitete, kuriame specializavosi ties XX amžiaus istorija. R. Petrauskas – ne vien istorikas ir rašytojas, bet ir sporto komentatorius, TV laidų bei protmūšių organizatorius ir vedėjas.


  • Autorius: Robertas Petrauskas
  • Leidėjas: Protų kovos
  • Išleidimo metai: 2022
  • Knygos puslapių skaičius: 528
  • Formatas: 13x20, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786099606330

Kiti taip pat domėjosi


2022-10-03

"Poltava" - puiki knyga, tiksliau įdomiai papasakota istorija! Tai didžiulis knygos privalumas palyginant su kitomis istorijos knygomis, kurios neretai būna nuobodžios. O dar turint omenyje, kad tai knyga apie mūsų, mūsų kaimynų ir Ukrainos istoriją, tai dabar ją būtina perskaityti ar perklausyti. Knygoje autorius Robertas Petrauskas labai kryptingai ir naudingai sugrįžta į praeitį, supažindina su papildoma svarbia informacija.

2022-02-22

Išklausiau knygą audio formate. Likau sužavėtas su meile paruošto audio varianto, atradau labai intelektualų autorių. Nuo šiol ieškosiu susipažinti su kitais R. Petrausko darbais. Nelabai tikėjausi sutikti tarp šiuolaikinių autorių taip giliai, o kartu ir populiariai gvildenti ir pristatyti svarbius ir dažnai lemtingus įvykius. O kiek dar jų, laukiančių talentingo prisilietimo. Ir dar, labai maloniai nuteikė šiltas ir betarpiškas autoriaus bendravimas su klausytoju/skaitytoju. Norėčiau, kad R. Petrauskas ir ateity stebintų savo kūryba.

Parašykite atsiliepimą apie "Poltava"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Kitų šalių ir regionų istorija

Robertas Petrauskas pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Poltava", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Poltava" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Poltava" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Poltava"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Robertas Petrauskas tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Poltava" perkama kartu