0

Ponia Pelargonija (su CD)

Šiuo metu neparduodama

Apsilankykite!
DIDYSIS KNYGŲ IŠPARDAVIMAS
Daugybė knygų 30-80% pigiau
Informacija

Ponia Pelargonija (su CD)

  • Leidėjas: Kronta
  • Išleidimo metai: 2010
  • Formatas: 21x22, kieti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 124
  • ISBN ar kodas: 9786094010668

Šiuo metu neparduodama

Knygos "Ponia Pelargonija (su CD)" aprašymas

Ar mėgstu gėles, paklausite perskaitę knygelės pavadinimą. Žinoma, mėgstu. O pūkuotalapės pelargonijos man visada primena vaikystę...


Bet juk knyga - visai ne apie gėles. Apie ką sekamos pasakos? Apie kirminėlį ir smilgą, kompiuterio pelę ir vėją, arbatos puodelį ir šlepetes, kurios pametė viena kitą... Bet visada - apie mus. Visada - apie žmogaus širdį.Šioje knygoje - trisdešimt istorijų. Juokingų. Graudžių. Gal net pamokomų?.. O svarbiausia, galima ne tik skaityti, bet ir vakaro prieblandoje klausytis, kaip jas aksominiu balsu skaito mano bičiulė Violeta Mickevičiūtė.


Ona Jautakė


Onos Jautakės pasakų rinktinėje "Ponia Pelargonija" juda, kruta, bruzda, krebžda, kvepia, žydi, trokš vysta, auga gausybė keisčiausių personažų - augalų ir gyvūnų, gyvenančių ir jaučiančių visai kaip žmonės.

Pasinerkite į šį pasaulį, kad pargrįžtumėt geresni, ramesni, gal net išmintingi.


Pridedama ir plokštelė su Onos Jautakės pasakomis, kurias skaitė, gamtos garsais papuošė ir Jums dovanoja sena rašytojos bičiulė, radijo ir garsinių knygų diktorė, Violeta Mickevičiūtė. Smagių akimirkų ne tik skaitant, bet ir klausant Onos Jautakės "Ponią Pelargoniją"!
Parašykite atsiliepimą apie "Ponia Pelargonija (su CD)"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Grožinė lietuvių autorių literatūra

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys Ponia Pelargonija (su CD), kurį parašė Ona Jautakė. Siūlome ne tik išsamų Ponia Pelargonija (su CD) aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Ona Jautakė. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie Ponia Pelargonija (su CD). Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą Ponia Pelargonija (su CD) dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažniausiai su "Ponia Pelargonija (su CD)" perkama kartu