0
Popiežius Pranciškus. Savais žodžiais
5.99 InStock

Popiežius Pranciškus. Savais žodžiais

  • Nuolaida knygai -31%
Internetu: 5,99 €
Knygyne: 8,59 €*
Sutaupote: 2.60 € (31%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Turime sandėlyje
Informacija

Popiežius Pranciškus. Savais žodžiais

  • Leidėjas: Alma littera
  • Išleidimo metai: 2014
  • Formatas: 11x20, kieti viršeliai
  • Puslapių skaičius: 208
  • ISBN ar kodas: 9786090114797

5.99 In stock
Į krepšelį
Aprašymas

2013 metų kovą naujuoju Katalikų Bažnyčios popiežiumi buvo išrinktas kardinolas iš Argentinos Chorchė Marijus Bergoljas. Pranciškaus vardą pasirinkęs naujasis popiežius dėl savo paprastumo ir nuoširdumo per labai trumpą laiką pelnė žmonių prielankumą, suteikė optimizmo jų tikėjimui ir gyvenimui.
Nusižeminimas ir troškimas bendrauti su žmonėmis naujajam Katalikų Bažnyčios popiežiui jau pelnė daugelio žmonių meilę. Popiežius Pranciškus skaldo anekdotus, nebijo prisipažinti, kad mėgsta tango ir nuo vaikystės yra ištikimas vienam Buenos Airių futbolo klubui, nesidrovi savo šalies vadovams užduoti nepatogių klausimų apie neteisingumą, norėdamas paspausti rankas paprastiems žmonėms atsisako vairuotojų bei prabangaus transporto ir sugeba paguosti tuos, kuriuos seniai atstūmė pačios įvairiausios Bažnyčios.

Šioje knygoje "Popiežius Pranciškus. Savais žodžiais" – popiežiaus Pranciškaus mintys įvairiais klausimais. Tai puiki galimybė geriau pažinti naująjį žmonių jau pamiltą popiežių ir pasisemti įkvėpimo gyvenimui.
Šios knygelės autoriai iš gausybės šaltinių atrinko naujojo popiežiaus mintis įvairiais klausimais.
Skaitytojas galės sužinoti, ką popiežius Pranciškus galvoja apie amžių ir senėjimą, meną ir menininkus, viltį ir laisvę, tikėjimą ir ateistus, kunigų celibatą ir nuotakas siaubūnes, charakterio ydas ir pasirinkimus, išsiskyrimą ir atleidimą, miestą ir futbolą, ir daugelį kitų dalykų.

Tai puiki galimybė geriau pažinti naująjį žmonių jau pamiltą popiežių. Knyga "Popiežius Pranciškus. Savais žodžiais" įkvėps naujai pažvelgti ir į savo gyvenimą.

„Tai visai kaip futbole: tenka patirti baudos smūgius ten, kur jie krinta; negali nuspręsti, kur jie pataikys. Toks yra ir gyvenimas, ir turi tvarkytis su juo net ir tada, kai tau tai nepatinka.“
Homilija, 2012 m. kovo 10 d.

Iš anglų k. vertė Rūta Tumėnaitė

Parašykite atsiliepimą apie prekę!

Būtina įvertinti prekę

Dažniausiai perkama kartu