TIESIOG -30% visoms knygoms su kodu: KALĖDOS

Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje *

Postmodernios kūrybinės strategijos versle

NEMOKAMAS PRISTATYMAS
Lietuvoje
Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2023-12-31 44.89 SoldOut

Knygos "Postmodernios kūrybinės strategijos versle" aprašymas

Postmodernios kūrybinės strategijos - tai metodai, padedantys nuolat sistemiškai tobulinti įmonės veiklą visuose jos lygmenyse: strateginiame, taktiniame ir operatyvios veiklos. Tai - mąstymo būdai, padedantys ieškoti sprendimų, kaip nuosekliai judėti į priekį įvairiose srityse, pradedant produktų ar paslaugų pardavimų plėtra, konkurencingumo didinimu, baigiant tinkamos organizacinės kultūros kūrimu bei efektyviu jos vidaus procesų valdymu.
Šis leidinys pavadintas praktikumu, nes jame pateikta informacija paremta praktiniais pavyzdžiais bei užduotimis, kurias atlikdami išmoksite taikyti postmodernaus kūrybinio mąstymo strategijas savo įmonėje ir siekti geresnių veiklos rezultatų visuose lygmenyse pradedant pardavimais ir baigiant vidaus vadyba. Elektroniniame leidinio papildyme (CD pateikiamas kartu su leidiniu) rasite formas praktinėms užduotims atlikti. Autorius geba pasiekti pusiausvyrą tarp praktinės ir teorinės informacijos.Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Postmodernios kūrybinės strategijos versle"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Postmodernios kūrybinės strategijos versle", Tomas Lagūnavičius. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Tomas Lagūnavičius su knyga "Postmodernios kūrybinės strategijos versle" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Postmodernios kūrybinės strategijos versle" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Tomas Lagūnavičius. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Postmodernios kūrybinės strategijos versle" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Postmodernios kūrybinės strategijos versle" perkama kartu