0

Pirkėjų atsiliepimai

Povandeninė istorija

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2022-05-31 5.95 SoldOut

Knygos "Povandeninė istorija" aprašymas

Knyga "Povandeninė istorija" - autoriaus Kęstučio Kasparavičiaus iliustruota knyga 3-6 m. vaikams.

Jūroje siautėjant bangoms, darbščioms žuvelėms nėra laiko ilsėtis – tik spėk suktis! Kai audros blaškomas garlaivis užplaukia ant seklumos, reikia čiupti inkarą ir smarkiai trūktelėti. Kai aukštos bangos nuneša tolyn kokią vienišą salą, tenka grąžinti paklydėlę ten, kur jai ir vieta. O kai saulę apgula tamsūs debesys, reikia nedelsiant juos išvaikyti.

Darbo – per akis. Ir nors žuvelės dirba pasišokinėdamos, kartais ir joms norisi pasvajoti apie padorias atostogas kur nors kitoje jūroje. Visa laimė, kad pačiam dugne gyvenantis Aštuonkojis sutinka ištiesti pagalbos... kojas.


  • Autorius: Kęstutis Kasparavičius
  • Leidėjas: Nieko rimto
  • Išleidimo metai: 2013
  • Knygos puslapių skaičius: 32
  • Formatas: 22x25, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786094411007

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Povandeninė istorija"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Skaitome kartu su vaiku

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys "Povandeninė istorija", kurį pristato Kęstutis Kasparavičius. Siūlome ne tik išsamų "Povandeninė istorija" aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Kęstutis Kasparavičius. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie "Povandeninė istorija". Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą "Povandeninė istorija" dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Povandeninė istorija" perkama kartu