0

Povandeninė istorija

Šiuo metu neparduodama

Apsilankykite!
DIDYSIS KNYGŲ IŠPARDAVIMAS
Daugybė knygų 30-80% pigiau
Informacija

Povandeninė istorija

  • Leidėjas: Nieko rimto
  • Išleidimo metai: 2013
  • Formatas: 22x25, kieti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 32
  • ISBN ar kodas: 9786094411007

Šiuo metu neparduodama

Knygos "Povandeninė istorija" aprašymas
Knyga "Povandeninė istorija" - autoriaus Kęstutis Kasparavičius iliustruota knyga 3-6 m. vaikams.

Jūroje siautėjant bangoms, darbščioms žuvelėms nėra laiko ilsėtis – tik spėk suktis! Kai audros blaškomas garlaivis užplaukia ant seklumos, reikia čiupti inkarą ir smarkiai trūktelėti. Kai aukštos bangos nuneša tolyn kokią vienišą salą, tenka grąžinti paklydėlę ten, kur jai ir vieta. O kai saulę apgula tamsūs debesys, reikia nedelsiant juos išvaikyti.

Darbo – per akis. Ir nors žuvelės dirba pasišokinėdamos, kartais ir joms norisi pasvajoti apie padorias atostogas kur nors kitoje jūroje. Visa laimė, kad pačiam dugne gyvenantis Aštuonkojis sutinka ištiesti pagalbos... kojas.

Parašykite atsiliepimą apie "Povandeninė istorija"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Povandeninė istorija, kurią skaitytojams dovanoja Kęstutis Kasparavičius. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Kęstutis Kasparavičius su knyga Povandeninė istorija jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Povandeninė istorija patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Kęstutis Kasparavičius. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Povandeninė istorija palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Povandeninė istorija" perkama kartu