0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Povo turgelis

  • Nuolaida knygai -57%
Kaina internetu: 6,99 €
Kaina knygyne: 15,99 €*
Sutaupote: 9.00 € (57%)
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje

Povo turgelis


2021-07-31 6.99 InStock
Į krepšelį
Knygos "Povo turgelis" aprašymas

Motinos jaunystės abejotini ir impulsyvūs pasirinkimai paliks žymę Siuzanos Pikok gyvenime, tačiau ar ji privalo nešioti svetimą kaltę? „Povo turgelis“ – tai istorija apie tikrą draugystę, susitaikymą su praeitimi ir kelionę į tikrąją laimę.

Atėnę Forster buvo galima vadinti tikru savo laikmečio įsikūnijimu. Ji - žavinga septintojo dešimtmečio „auksinio jaunimo“ atstovė, galinti leisti sau viską. Elgesio normos ir padorumas išlepintai ir grožį spinduliuojančiai merginai nė motais. Pelniusi Paskutinės Debiutantės pravardę, ji galiausiai ryžtasi ištekėti už žavaus, jauno ir turtingo Daglaso Feirli-Hiumo. Jos tėvai lengviau atsikvepia. Deja, jau netrukus pasklinda gandas, kad Atėnė mezga romaną su neaiškiu prekeiviu…

Prabėgus daugiau nei trims dešimtmečiams Siuzana Pikok bando susidoroti su garsiosios motinos Atėnės Forster palikimu. Paguodą ji randa savo pačios atidarytoje krautuvėlėje-kavinėje „Povo turgelis“, tapusioje priebėga ir kitiems miesto atsiskyrėliams ir nepritapėliams. Čia Siuzana pirmą kartą suranda tikrų draugų. Vienas naujųjų jos bičiulių – nuo praeities Argentinoje bėgantis Alechandras.

Siuzana taip pat turi tamsių praeities dėmių. Neatskleistos, jos pamažu susijungia į tragiškų įvykių grandinę. Galbūt, jai reiktų stoti prieš savo šeimą ir atskleisti ilgai tildytus jausmus. Galbūt, susitaikymas su praeitimi padės jai sutvirtėti, rasti raktą nuo praeities paslapčių ir... būsimos laimės. Pasirodo, jis visad buvo čia pat.

Užuot gyvenusi Atėnės Forster atminties šešėlyje, Siuzana Pikok pasirenka veikti. Anot romano autorės Jojo Moyes, ši transformacija yra viena svarbiausių siužeto vingių: „Manau, kad moterų savirealizacija ir emancipacija turint mėgstamą darbą, tapo dažna mano romanų pasakojimo linija. <...> Žinoti, dėl ko esi tikrai laimingas, mano nuomone, yra didžiausia dovana“, – sako ji.

Žurnalistės ir rašytojos Jojo Moyes knygos išverstos į daugiau kaip 46 kalbas, jos dvylikoje šalių tapo bestseleriais. Per 38 mln. knygų kopijų pardavusi Jojo Moyes šiandien yra viena populiariausių britų rašytojų.

„Netikėtų siužeto vingių kupinas „Povo turgelis“ kiekvieną skaitytoją privers atsigręžti į savo praeitį. Su kokiais iššūkiais bebūtumėte susidūrę, praeitis neturi lemti dabarties. Prisiminti svarbu, tačiau dar svarbiau gyventi šia diena.“
Lincee Ray, „The Associated Press“

Iš anglų kalbos vertė Paulė Budraitė


  • Autorius: Jojo Moyes
  • Leidėjas: Jotema
  • Išleidimo metai: 2019
  • Knygos puslapių skaičius: 464
  • Formatas: 15x22, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9789955138457

Parašykite atsiliepimą apie "Povo turgelis"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Šiuolaikinė užsienio literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Povo turgelis, kurią skaitytojams dovanoja Jojo Moyes. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Jojo Moyes su knyga Povo turgelis jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Povo turgelis patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Jojo Moyes. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Povo turgelis palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Povo turgelis" perkama kartu