Knygų su minimaliais DEFEKTAIS PAPILDYMAS Naršykite čia >>>

0

Pirkėjų atsiliepimai

Pozityvumas + Savigalbos knyga savigalbos nekenčiantiems žmonėms

5.0
(2 įvertinimai) Įvertinkite
 • Nuolaida knygai -75%
Kaina internetu: 2,99 €
Kaina knygyne: 11,69 €*
Sutaupote: 8,70 € (75%)
 • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
2021-05-31 Renata P.

Super įkvepianti knyga! Rekomeduoju 100%


2022-05-31 2.99 InStock
Į krepšelį

Knygos "Pozityvumas + Savigalbos knyga savigalbos nekenčiantiems žmonėms" aprašymas

Prieš tapdamas kanalo Fox News žvaigžde ir New York Times populiariausių knygų autoriumi, Gregas Gutfeldas rašė savigalbos straipsnius sveikatos srities žurnalams ir, tiesą sakant, nieko nenutuokė apie dalijamus patarimus. Dabar, sukaupęs daug patirties, jis jaučiasi galintis padėti žmonėms žengti gyvenimo keliu ir šią knygą vadina bausme už nuodėmes, bet mums tai didžiulė sėkmė!

„Pozityvume“ Gregas pasakoja, kaip galite patys sau praplauti smegenis ir koreguoti elgesį, priimti pozityvius sprendimus ir vengti negatyvaus elgesio. Jo požiūris į savigalbą labai paprastas ir priimtinas cinikams, nes autorius nekalba apie trumpalaikį pozityvumą, svarbiausia – nuolatinis pozityvus elgesys. Pasitelkęs rūsčią meilę ir tikrai daugiau nei truputį politinio neteisingumo, Gregas Gutfeldas knygoje „Pozityvumas + Savigalbos knyga savigalbos nekenčiantiems žmonėms“ pažeria išmintingų patarimų:

- Jei sendamas nepradedate jaustis laimingesnis, vadinasi, kažką darote ne taip.
- Nepasiduokite žiniasklaidos raginimui dalytis destruktyviomis istorijomis.
- Jei esate toks pat ir ten pat kaip prieš trejus metus, pabuskite!
- Išgėręs nerašykite žinučių tviteryje.

Šiuolaikinis gyvenimas tuštėja, nes žmonės atitolsta ir netgi tie, kuriems svetimi Naujojo amžiaus įsitikinimai, ieško paguodos ir prasmės. Pozityvume Gregas pasakoja, kad skeptikai taip pat gali tobulėti, taip pagerinti savo gyvenimą ir išgydyti bendruomenę.

„Pasitelkęs savo išskirtinį bruožą ‒ kandų humorą ir mokėjimą pasijuokti iš savęs ‒ G. Gutfeldas laikosi pozityvaus požiūrio, bando galvoti bei elgtis netradiciškai... ir yra vienas nuostabiausių, išmintingiausių bei humaniškiausių Amerikos komentatorių.“
The Federalist


 • Pavadinimas originalo kalba: The Plus: Self-Help for People Who Hate Self-Help
 • Autorius: Greg Gutfeld
 • Leidėjas: Liūtai ne avys
 • Išleidimo metai: 2021
 • Knygos puslapių skaičius: 208
 • Formatas: 14x20, kieti viršeliai
 • ISBN ar kodas: 9786098254686
 • Vertėjas: Almantė Rimavičienė
 • Iš kokios kalbos versta: anglų

Kiti taip pat domėjosi


2021-05-31

Super įkvepianti knyga! Rekomeduoju 100%

2021-05-21

Vertingos gyvenimo pamokos, tačiau parašytos itin lengvu stiliumi - tarsi žiūrėtum TV laidą. Grego teorija yra labai paprasta. Kiekvieną rytą mes visi galime pasirinkti, paklausdami kaip tą dieną paversti „pliusu“, o ne „minusu“. Autorius sutrumpina viską iki šių dviejų terminų. Venkite minusų ir įtraukite į gyvenimą kuo daugiau pliusų ir mėgaukitės jais. Apsupkite save žmonėmis, kurie mąsto taip pat kaip jūs ir kurie jus paskatins, o ne kritikuos. Vienas pliusas, su kuriuo visiškai sutinku, yra tai, kad kiekvienas turėtų susikurti saviugdos programą pagal save, ir būtent ja remtis tobulėjant.

Parašykite atsiliepimą apie "Pozityvumas + Savigalbos knyga savigalbos nekenčiantiems žmonėms"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Saviugdos knygos

Greg Gutfeld pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Pozityvumas + Savigalbos knyga savigalbos nekenčiantiems žmonėms", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Pozityvumas + Savigalbos knyga savigalbos nekenčiantiems žmonėms" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Pozityvumas + Savigalbos knyga savigalbos nekenčiantiems žmonėms" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Pozityvumas + Savigalbos knyga savigalbos nekenčiantiems žmonėms"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Greg Gutfeld tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Pozityvumas + Savigalbos knyga savigalbos nekenčiantiems žmonėms" perkama kartu