0

Pozityvus protas. Jo raida ir įtaka modernybei ir postmodernybei

  • Nuolaida knygai -74%
Kaina internetu: 2,99 €
Kaina knygyne: 11,49 €*
Sutaupote: 8.50 € (74%)
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
Informacija

Pozityvus protas. Jo raida ir įtaka modernybei ir postmodernybei

  • Leidėjas: Vilniaus universiteto leidykla
  • Išleidimo metai: 2010
  • Formatas: 15x22, kieti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 452
  • ISBN ar kodas: 9789955335436

2020-09-30 2.99 InStock
Į krepšelį
Knygos "Pozityvus protas. Jo raida ir įtaka modernybei ir postmodernybei" aprašymas

Knyga "Pozityvus protas: jo raida ir įtaka modernybei ir postmodernybei" - apie pozityvų protą, kurį daug kas būtų linkęs tapatinti su moksliniu ir priešinti metafiziniam, apie pozityvistinę filosofiją, jos ir jos palikimo reikšmę.


Knygoje nagrinėjama pozityvizmo raida nuo Davido Hume'o iki Rudolfo Carnapo, tos raidos vidiniai ir išoriniai veiksniai, tyrinėjamos skirtingos pozityvizmo formos ir aiškinami jo santykiai su kitomis filosofijos kryptimis, tiek palyginti artimomis, tokiomis kaip marksizmas, pragmatizmas, kritinis racionalizmas, analitinė filosofija, istorinė mokslo filosofijos mokykla, tiek ir tolimesnėmis, kaip kritinė teorija ir postmodernizmas. Joje ryškėja naujo, nestandartinio, pastarųjų trijų amžių filosofijos plėtros vaizdo kontūrai.

Knygoje analizuojama ne tik pozityvaus proto įtaka filosofijai, bet ir kitiems kultūros reiškiniams: gamtos ir socialiniams mokslams, teisei, literatūrai, dailei, architektūrai, politikai, religijai ir kasdieniam gyvenimui.

Pozityvizmas yra filosofijos kryptis, padariusi didžiausią poveikį specialiesiems mokslams. Knygoje daug dėmesio skiriama pozityvizmo įtakos socialiniams, taip pat ir politikos, mokslams analizei, nuodugniai nagrinėjamas pastaruosius kelis dešimtmečius juose vykstantis atkaklus metodologinis pozityvizmo ir postpozityvizmo ginčas.

Parašykite atsiliepimą apie "Pozityvus protas. Jo raida ir įtaka modernybei ir postmodernybei"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Filosofija

Evaldas Nekrašas parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą Pozityvus protas. Jo raida ir įtaka modernybei ir postmodernybei, kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos Pozityvus protas. Jo raida ir įtaka modernybei ir postmodernybei aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos Pozityvus protas. Jo raida ir įtaka modernybei ir postmodernybei už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą Pozityvus protas. Jo raida ir įtaka modernybei ir postmodernybei? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Evaldas Nekrašas tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažniausiai su "Pozityvus protas. Jo raida ir įtaka modernybei ir postmodernybei" perkama kartu