⭐ -10% NUOLAIDOS KODAS VISKAM: SKAITOM

0

Pirkėjų atsiliepimai

Prabanga. Mada. Stilius

Kaina: 29,99 €
NEMOKAMAS PRISTATYMAS Lietuvoje
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

2022-08-31 29.99 InStock
Į krepšelį

Knygos "Prabanga. Mada. Stilius" aprašymas

Ši knyga – ne patarimų rinkinys, kaip rengtis viena ar kita proga. Tai bandymas pažvelgti į psichologinius įvaizdžio aspektus, šiuolaikinėse gerovės šalyse formuojamus trijų dėmenų – prabangos, mados ir stiliaus. Šie trys fenomenai lemia savitą gyvenimo būdo kultūrą, kurią į knygą „Prabanga. Mada. Stilius“ sudėjo jos autorius Eugenijus Skerstonas.

Prabanga, mada ir stilius – glaudžiai tarpusavyje susiję socialiniai fenomenai, tačiau jų poveikis dvasiniam ir ekonominiam visuomenės gyvenimui skiriasi. Knygoje ieškoma šiuolaikinės gyvensenos ryšių su praeities paveldu, tačiau jie pateikiami ir aktualiame vartotojiškos kultūros ir demokratizacijos kontekste.


Knygoje „Prabanga. Mada. Stilius“ šie trys socialiniai reiškiniai suvokiami kaip kūrybinės ir gamybinės veiklos rezultatas, lemiantis dvasinių bei madžiagiškųjų gėrybių perskirstymo rinkose kaitą. Todėl neišvengiamai prabangos, mados ar stiliaus pokyčiai veikia ir skatina kultūrines permainas.


Ši knyga – bandymas pažvelgti į vartotojo ir individo psichologiją. Kodėl prekės ženklai tapo tokie svarbūs mūsų savikūros procese, savasties paieškose? Kas lemia, kad vieni ar kiti gaminiai tampa statuso ir išskirtinumo ženklais? Tai knyga, kurioje, remdamasis pripažintais užsienio autoriais, Eugenijus Skerstonas susieja mados ir stiliaus fenomenus su socialinės tapatybės klausimais. Atsakymai į šiuos klausimus veda link didesnių klausimų apie žmogaus požiūrį į prabangą, apie norą gyventi iliuzijų ir svajonių pasaulyje, apie mados tendencijų vaikymąsi.


Anot autoriaus, „Prabanga. Mada. Stilius“ – vadovėlis-ne-vadovėlis, skirtas visiems, kurie domisi gyvensenos kultūra ir nori giliaus pažinti, kas ją formuoja. Tai dalykinė knyga, kurios atsiradimą paskatino autoriaus studentai ir viešųjų paskaitų klausytojai. Pasak Eugenijaus Skerstono, tokio pobūdžio literatūros Lietuvoje trūksta – pagrindiniai klausimai nagrinėjami spaudos puslapiuose, o suprasti užsienio kalbomis parašytus veikalus gali ne kiekvienas. Tad jo tikslas – iškristalizuoti esmines prabangos ir mados sektorių sąvokas ir patraukliai jas pateikti skaitytojams. Knyga apima net septyniasdešimt skirtingų temų, kurias papildo lengvai suprantamos schemos, lentelės bei priedai, o paįvairina jas atitinkančios iliustracijos.


Eugenijus Skerstonas – socialinių mokslų daktaras, studijavęs ekonomiką Vilniaus universitete ir čia 1990 m. apgynęs disertaciją. Yra dirbęs įvairiose institucijose ir projektuose, kalba ne viena užsienio kalba, vertėjavo Europos Komisijoje Liuksemburge. Šiuo metu jis – K. Simonavičiaus universiteto docentas, Vilniaus dizaino kolegijos dėstytojas, viešųjų paskaitų lektorius. Jo kolekcijoje – šeši išleisti išsamūs albumai apie gyvensenos kultūrą, įvairūs periodinių leidinių straipsniai ir pasirodymai radijo bei televizijos laidose.

  • Autorius: Eugenijus Skerstonas
  • Leidėjas: Žara
  • Išleidimo metai: 2018
  • Knygos puslapių skaičius: 280
  • Formatas: 21x27, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9789986343325

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Prabanga. Mada. Stilius"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Knygos apie madą

Eugenijus Skerstonas pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Prabanga. Mada. Stilius", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Prabanga. Mada. Stilius" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Prabanga. Mada. Stilius" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Prabanga. Mada. Stilius"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Eugenijus Skerstonas tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Prabanga. Mada. Stilius" perkama kartu