TIK ŠIANDIEN -10% NUOLAIDA VISKAM SU KODU: GRUODIS

0

NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATUS NUO 15 AR 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Prabhupada. Jis pastatė namus, kuriuose gali gyventi visas pasaulis

Kaina: 6,99 €
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

2022-12-31 6.99 InStock
Į krepšelį

Knygos "Prabhupada. Jis pastatė namus, kuriuose gali gyventi visas pasaulis" aprašymas

Ši knyga „Prabhupada. Jis pastatė namus, kuriuose gali gyventi visas pasaulis“ pasakoja istoriją apie nepaprastą asmenybę ir nepaprastus jos laimėjimus. Ta asmenybė — A. Č. Bhaktivedanta Svamis Prabhupada: filosofas, mokslininkas, religinis vadovas, šventasis. Didžiausias jo laimėjimas yra revoliucinis amžinosios dvasinės Indijos kultūros perkėlimas dvidešimtojo amžiaus Ameriką.

„Skaitydamas Šrilos Prabhupados gyvenimo istoriją, negali nesistebėti jo savybėmis: valios jėga, neapsimestiniu nuolankumu ir giliu dvasingumu... Šrilos Prabhupados gyvenimas, kaip matyti iš šios knygos puslapių, įkūnijo jo paties puoselėjamą idealą, idealą, kurio turėtų siekti žmogus. Visuotinės veidmainystės ir cinizmo amžiuje jo gyvenimas yra retas ir taip reikalingas mums pavyzdys."
dr. J. Stilson Judah, profesorius emeritas, Ramiojo vandenyno religijotyros instituto religijos istorijos dėstytojasKiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Prabhupada. Jis pastatė namus, kuriuose gali gyventi visas pasaulis"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Rytų išminties knygos

Satsvarupa Dasa Gosvamis pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Prabhupada. Jis pastatė namus, kuriuose gali gyventi visas pasaulis", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Prabhupada. Jis pastatė namus, kuriuose gali gyventi visas pasaulis" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Prabhupada. Jis pastatė namus, kuriuose gali gyventi visas pasaulis" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Prabhupada. Jis pastatė namus, kuriuose gali gyventi visas pasaulis"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Satsvarupa Dasa Gosvamis tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Prabhupada. Jis pastatė namus, kuriuose gali gyventi visas pasaulis" perkama kartu