⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

Pirkėjų atsiliepimai

Pradedu rašyti ir skaityti (4-5 metų vaikams)

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2022-08-31 3.39 SoldOut

Knygos "Pradedu rašyti ir skaityti (4-5 metų vaikams)" aprašymas

Pratybų knygelė "Pradedu skaityti ir rašyti" - tai ištikimas vaikų draugas kelionėje nepažįstamą ir stebuklingą raidžių šalį. Su tėvelių ar darželio auklėtojos pagalba jau ketverių-penkerių metukų mažyliai skatinami įgimto smalsumo, per žaidimus, pasakas, piešinėlius įsigudrina apsigyventi savame grožio ir kūrybos kupiname pasaulyje.

Raidės - viešnios iš elementoriaus, atkeliavusios pažaisti su vaikais, nustebinti ir sužavėti juos savo stebuklingomis savybėmis.

Ši knygelė "Pradedu skaityti ir rašyti" tai vaikiško raštingumo pradžiamokslis, kuris keldamas intriguojantį malonumą viliojantį pažinimo džiaugsmą, suteiks vaikui įgūdžių laisviau reikšti savo mintis žaismingų pamokėlių metu ir bendraamžių būryje.


  • Autorius:
  • Leidėjas: Liberum artis
  • Išleidimo metai: 2020
  • Knygos puslapių skaičius: 56
  • Formatas: 21x29, minkšti vifršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786094280207

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Pradedu rašyti ir skaityti (4-5 metų vaikams)"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Lavinamosios užduočių knygos 3-5 metų vaikams

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys "Pradedu rašyti ir skaityti (4-5 metų vaikams)", kurį pristato . Siūlome ne tik išsamų "Pradedu rašyti ir skaityti (4-5 metų vaikams)" aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido . Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie "Pradedu rašyti ir skaityti (4-5 metų vaikams)". Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą "Pradedu rašyti ir skaityti (4-5 metų vaikams)" dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Pradedu rašyti ir skaityti (4-5 metų vaikams)" perkama kartu