Tik šią savaitę: VAIKŲ LITERATŪROS DIENOS! Naršykite čia >>>

0

NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATUS NUO 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Pradedu skaityti. Lietuvių pasakos skiemenimis

Kaina: 2,39 €
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

2022-10-31 2.39 InStock
Į krepšelį

Knygos "Pradedu skaityti. Lietuvių pasakos skiemenimis" aprašymas

Kad vaikas pradėtų skaityti, reikia tik PRADEDU SKAITYTI įdomios knygos! Na, ir šiek tiek pastangų bei kantrybės. Taigi siūlome vaikams pradėti nuo lietuvių pasakų. Jų tekstas pateiktas didžiosiomis raidėmis, o žodžių skiemenys išskirti spalva. Tai gerokai palengvins skaitymo procesą, padės perprasti skiemeninę žodžių sandarą. Įgudęs skaityti skiemenimis, vaikas lengvai ims skaityti ir įprastai parašytą tekstą.

Linkime smagaus skaitymo!


  • Autorius:
  • Leidėjas: Presvika
  • Išleidimo metai: 2022
  • Knygos puslapių skaičius: 16
  • Formatas: 16x24, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786094832284

Parašykite atsiliepimą apie "Pradedu skaityti. Lietuvių pasakos skiemenimis"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Lietuvių liaudies pasakos

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys "Pradedu skaityti. Lietuvių pasakos skiemenimis", kurį pristato . Siūlome ne tik išsamų "Pradedu skaityti. Lietuvių pasakos skiemenimis" aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido . Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie "Pradedu skaityti. Lietuvių pasakos skiemenimis". Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą "Pradedu skaityti. Lietuvių pasakos skiemenimis" dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Pradedu skaityti. Lietuvių pasakos skiemenimis" perkama kartu