⭐ GRAND pasiūlymas knygoms! Naršykite čia >>

0

Pirkėjų atsiliepimai

Pradedu skaityti. Pelenė

Kaina: 2,29 €
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

2022-08-31 2.29 InStock
Į krepšelį

Knygos "Pradedu skaityti. Pelenė" aprašymas

Labai svarbu, kad pirmieji vaiko skaitiniai būtų jam patrauklūs ir įdomūs, tad seriją PRADEDU SKAITYTI sudaro keturios klasikinės pasakos. Tekstas šiose knygelėse pateiktas didžiosiomis raidėmis, o pasaka „Pelenė“ – dar ir skiemenuota, tad rekomenduojama pradėti skaitymo pamokas nuo jos. Išmokęs jungti didžiąsias raides į žodžius, vaikas nepatirs sunkumų ir vėliau, skaitydamas įprastinėmis raidėmis parašytą tekstą. Raidelės linkusios vaikams paklusti, tereikia truputį pasistengti.

Linkime smagaus skaitymo!


  • Autorius:
  • Serija: Pradedu skaityti
  • Leidėjas: Presvika
  • Išleidimo metai: 2019
  • Knygos puslapių skaičius: 12
  • Formatas: 16x24, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786094830280

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Pradedu skaityti. Pelenė"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Pasakos patiems mažiausiems

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys "Pradedu skaityti. Pelenė", kurį pristato . Siūlome ne tik išsamų "Pradedu skaityti. Pelenė" aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido . Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie "Pradedu skaityti. Pelenė". Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą "Pradedu skaityti. Pelenė" dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Pradedu skaityti. Pelenė" perkama kartu