0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Pradėk nuo savęs: SEAL vadovavimo principai

Kaina internetu: 12,99 €
Kaina knygyne: 14,69 €*
Sutaupote: 1.70 € (12%)
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje

Pradėk nuo savęs: SEAL vadovavimo principai


2021-06-30 12.99 InStock
Į krepšelį
Knygos "Pradėk nuo savęs: SEAL vadovavimo principai" aprašymas

Knyga apie lyderystę „Pradėk nuo savęs. SEAL vadovavimo principai“ sukėlė tikrą audrą Jungtinėse Amerikos Valstijose, o joje pristatomos idėjos netruko pasklisti po visą pasaulį. Du JAV karinio jūrų laivyno pareigūnai - Jocko Willink ir Leif Babin - vadovavę svarbiausioms operacijoms Irako kare, parašė knygą apie tai, kaip sėkmingo vadovavimo principus iš karo lauko perkelti į verslą ir gyvenimą.

J. Willink ir L. Babin buvo siunčiami Irake į karščiausius taškus. Jie turėjo įvykdyti praktiškai neįmanomą užduotį – padėti JAV pajėgoms apsaugoti prarastu laikomą Ramadžio miestą. Susidūrę su išskirtiniu herojizmu, tragiškomis netektimis ir sunkiai pasiekiamomis pergalėmis jie suprato, kad tik nuo lyderystės priklauso, ar komanda įvykdys užduotį, ar ne.

Grįžę iš Irako J. Willink ir L. Babin pradėjo vesti lyderystės mokymus, kurie pagelbėjo kitiems karinio jūrų laivyno pareigūnams ir ugdė naują lyderių kartą. Vėliau jie įkūrė kompaniją, kuri tuos pačius lyderystės principus diegė verslo organizacijose. Šie mokymai padėjo daugybei įvairių pramonės šakų kompanijų - jos išmoko formuoti aukščiausius standartus atitinkančias komandas, laiminčias "mūšius" savuose laukuose.

Knygoje „Pradėk nuo savęs. SEAL vadovavimo principai“ išsamiai ir aiškiai aprašomos taisyklės, kurios padėjo karinio jūrų laivyno kariams sėkmingai vykdyti sudėtingiausias misijas ir aiškinama, kaip šiuos principus taikyti kitur - darbe, verle, šeimoje. Kiekvienas knygos skyrius yra skirtas vienai temai – jame paaiškinamas konkretus principas, jo reikšmė, svarba ir pritaikymas.

Knyga „Pradėk nuo savęs. SEAL vadovavimo principai“ sukėlė tikrą revoliuciją verslo valdymo srityje ir įtraukė visus, norinčius lyderiauti ir laimėti.

„Tai karinio jūrų laivyno lyderystės knyga, kurios mes seniai laukėme. Svarbi, galinga, praktiška. Būtina perskaityti kiekvienam lyderiui.“
Roger Ailes, Fox News Channel ir Fox Business Network vadovas

Jocko Wilink – daugybę apdovanojimų pelnęs, į pensiją išėjęs JAV karinių jūrų pajėgų SEAL karys, tarnavęs 20 metų, dalį iš jų – Irake. Šiuo metu Jocko Wilink yra įkūręs lyderystės mokymo kompaniją, daug keliauja po visą pasaulį ir moko lyderystės, strategijos ir taktikos, fitneso ir kovos meno – džiudžitsu. J. Wilink yra parašęs New York Times bestseleriu tapusią knygą „Discipline Equals Freedom: Field Manual“, taip pat rašo įkvepiančias knygas vaikams. Lietuviškai išleista jo knyga vaikams „Nemokšos Marko dienoraštis. Nuo nevykėlio iki kietuolio“.

Leif Babin – buvęs JAV karinių jūrų pajėgų karys, pelnęs daugybę apdovanojimų, JAV kariuomenėje tarnavo 13 metų, devynis iš jų buvo SEAL karys. Drauge su J. Willink įkūrė lyderystės mokymų kompaniją ir dirba šioje srityje.

Iš anglų kalbos vertė Daumantas Gadeikis


  • Autorius: Jocko Willink, Leif Babin
  • Leidėjas: Alma littera
  • Išleidimo metai: 2019
  • Knygos puslapių skaičius: 320
  • Formatas: 14x21, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786090136966

Parašykite atsiliepimą apie "Pradėk nuo savęs: SEAL vadovavimo principai"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lyderystės knygos

Jocko Willink, Leif Babin parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą Pradėk nuo savęs: SEAL vadovavimo principai, kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos Pradėk nuo savęs: SEAL vadovavimo principai aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos Pradėk nuo savęs: SEAL vadovavimo principai už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą Pradėk nuo savęs: SEAL vadovavimo principai? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Jocko Willink, Leif Babin tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Pradėk nuo savęs: SEAL vadovavimo principai" perkama kartu