0
Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pradėkite kažką svarbaus

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
DIDYSIS KNYGŲ IŠPARDAVIMAS
REKOMENDUOJAMOS NAUJOS KNYGOS

Pradėkite kažką svarbaus


Šiuo metu neparduodama

Knygos "Pradėkite kažką svarbaus" aprašymas

Knyga "Pradėkite kažką svarbaus" pasakoja apie tai, kaip daryti tai, ką mėgsti, ir kartu keisti pasaulį. Atrodo neįmanoma? Kompanija TOMS – puikus pavyzdys, kaip be didelių išteklių, bet turint uždegančią idėją galima sukurti savo sėkmės istoriją. Šios įmonės įkūrėjas Blake'as Mycoskie'is knygoje „Pradėkite kažką svarbaus" dalijasi savo patirtimi, įžvalgomis ir patarimais, kaip pasiryžti ne tik karjeros, bet ir asmeninio gyvenimo pokyčiams.
2006 metais Blake'as Mycoskie įkūrė kompaniją TOMS Shoes, kuri už kiekvieną porą parduotų batų pasišovė dovanoti porą naujų batų vaikui, kuriam jų labiausiai reikia. Tai buvo principas „Batai už batus". 2010 metų rugsėjo mėnesį Blake'as grįžo į Argentiną, kur jam anksčiau ir kilo mintis įkurti TOMS, atšvęsti milijoninės skurstantiems vaikams dovanotų naujų batų poros.


Po penkerių nuostabių batų dalijimo metų Blake'as ėmėsi naujo žmonių poreikio – regėjimo. 2011 metų birželio 7 dieną kompanija TOMS pradėjo naują iniciatyvą, paremtą tuo pačiu principu, kai už kiekvienus parduotus apsauginius akinius padedama žmogui, kuriam reikia gydyti akis ar net jas operuoti, išrašyti akinius.


Buvęs JAV prezidentas Billas Clintonas pavadino Blake'ą vienu iš įdomiausių sutiktų verslininkų. O Billas Gatesas aprašė jį ir kompaniją TOMS Shoes žurnale Times paskelbtame straipsnyje „Kaip pataisyti kapitalizmą".


Blake'as yra entuziastingas skaitytojas ir keliautojas. Jis mėgsta cituoti tokį Mahatma Gandhi posakį: „Jei norite, kad pasaulis pasikeistų, keiskite jį."


Iš anglų kalbos vertė Leonas Ramutis Tamošiūnas

TURINYS

1. "TOMS" istorija / 11

2. Suraskite savo istoriją / 27

3. Stokite į akistatą su savo baimėmis / 47

4. Neturėdami išteklių, veikite sumaniai / 67

5. Siekite paprastumo / 91

6. Kurkite pasitikėjimą / 111

7. Aukojimas - geras verslas / 135

8. Paskutinis žingsnis / 155

Padėkos / 163

Apie autorių / 167

  • Autorius: Blake Mycoskie
  • Leidėjas: Eugrimas
  • Išleidimo metai: 2013
  • Knygos puslapių skaičius: 168
  • Formatas: 15x21, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786094371370

2019-08-28

Comment Prendre Priligy <a href=http://dan5325.com>viagra prescription</a> Costco Generic Propecia On Line Finasteride

Parašykite atsiliepimą apie "Pradėkite kažką svarbaus"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lyderystės knygos

Blake Mycoskie parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą Pradėkite kažką svarbaus, kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos Pradėkite kažką svarbaus aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos Pradėkite kažką svarbaus už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą Pradėkite kažką svarbaus? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Blake Mycoskie tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Pradėkite kažką svarbaus" perkama kartu