⭐ GRAND pasiūlymas knygoms! Naršykite čia >>

0

Pirkėjų atsiliepimai

Pradėti. Ciklas Again #1

5.0
(2 įvertinimai) Įvertinkite
Kaina: 13,89 €
 • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
2021-05-17 Ona D.

Su nekantrumu lauksiu sekančios autorės knygos! Tiesiog tobula!


2022-08-31 13.89 InStock
Į krepšelį

Knygos "Pradėti. Ciklas Again #1" aprašymas

Pradėti viską iš pradžių – karščiausias Alijos Harper noras. Ji persikrausto studijuoti į mažą miestelį Vudshilą, palikdama tėvų namus, gyvenimo juose taisykles ir praeities vaiduoklius toli nuo savęs.

Bet ji nesitikėjo, kad teks nuomotis butą drauge su arogantišku vaikinu. Nors Keidenas Vaitas, tatuiruotas akiplėša, neapsakomai patrauklus, Alija netrokšta su juo trintis viename bute. Juolab kad jis visų pirma jai išvardija bendro gyvenimo taisykles. Svarbiausia jų – niekada vienam su kitu nesuartėti.

Jis nustato taisykles, ji jas visas sulaužo.

Mona Kasten yra ryškiausia New adult žanro žvaigždė Vokietijoje, savo knygų serija „Again“ sužavėjusi skaitytojus ir net keletą kartų apdovanota LovelyBooks Reader’s premija. Serijos „Again“ parduota daugiau nei 600 tūkst. egzempliorių, „Spiegel“ bestselerių sąraše ji laikėsi net 27 savaites.

„Juokas, ašaros ir meilė. Visa tai apima knygą „Pradėti“. Mona Kasten parašė romaną, nuo kurio negali atsitraukti.“
Anna Todd, „After“ serijos knygų autorė

New adult knygų serija apie jaunuolius, baigusius mokyklą ir pradedančius naują gyvenimo tarpsnį. Tai istorijos apie daugybę „pirmųjų kartų“ – savarankiško gyvenimo pradžią, studijas, seksualines patirtis, santykius su naujais draugais.


 • Pavadinimas originalo kalba: Begin Again
 • Autorius: Mona Kasten
 • Serija: Again
 • Leidėjas: Alma littera
 • Išleidimo metai: 2021
 • Knygos puslapių skaičius: 412
 • Formatas: 14x21, minkšti viršeliai
 • ISBN ar kodas: 9786090145180
 • Vertėjas: Ieva Adomaitė
 • Iš kokios kalbos versta: vokiečių

Kiti taip pat domėjosi


2021-05-17

Su nekantrumu lauksiu sekančios autorės knygos! Tiesiog tobula!

2021-05-14

Ko gero, tai nauja mano mėgstamiausia rašytoja! Stilius labai lengvas, greitas, be galo įdomus. Čia yra visko: meilės, neapykantos, skausmo.. Tiesiog laksto šiurpuliukai po kūną skaitant. Ir atsitraukti, ohohoho kaip sunku! Nuostabi knyga!

Parašykite atsiliepimą apie "Pradėti. Ciklas Again #1"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Šiuolaikiniai užsienio autorių romanai paaugliams, jaunimui

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys "Pradėti. Ciklas Again #1", kurį pristato Mona Kasten. Siūlome ne tik išsamų "Pradėti. Ciklas Again #1" aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Mona Kasten. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie "Pradėti. Ciklas Again #1". Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą "Pradėti. Ciklas Again #1" dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Pradėti. Ciklas Again #1" perkama kartu