0
Šiuo metu neparduodama

Apsilankykite!
DIDYSIS KNYGŲ IŠPARDAVIMAS
Daugybė knygų 30-80% pigiau
Informacija

Pradingę miestai

  • Leidėjas: Alma littera
  • Išleidimo metai: 2005
  • Formatas: 27x36, kieti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 324
  • ISBN ar kodas: 9789955088257

Šiuo metu neparduodama

Knygos "Pradingę miestai" aprašymas
Ši knyga seka kvapą gniaužiančiais gražiausių senovės pasaulio miestų pėdsakais ir atkuria jų plėtros raidą istoriniame bei geografiniame kontekste, nagrinėja, kas likę iš šių miestų architektūros ir meno lobių. Puikios nuotraukos bei tiksli planų rekonstrukcija padeda skaitytojui suvokti šių miestų reikšmę juos sukūrusioms civilizacijoms: Knoso ir Atėnų, pietų Italijos, Romos imperijos, Leptis Magnos, Tėbų, galingosios ir turtingosios Palmyros, Babilono megapolio, Ūro ir Persepolio , senovės Kinijos imperijos sostinių, magiškojo Anloro, Teotihuakano, Čičen Icos, Kusko ir Maču Pikču.
Kelionė po senovės civilizacijų miestus galėtų trukti amžinai – nauji atradimai į dienos šviesą iškelia iki tol nežinomus senovės tautų gyvenimo aspektus, o archeologų pastangomis miglota jų praeitis pamažu tampa regima. Ši knyga – tai duoklė garsiems praeities miestams, jų statybos šedevrams, meno ir istorijos lobių skrynioms, vietoms, kurios turėjo reikšmę socialinio žmonių giminės pagrindo susiformavimui ir kuriose atsirado daugiatautės kosmopolitiškos visuomenės, šiandien lemiančios mūsų planetos likimą.

Parašykite atsiliepimą apie "Pradingę miestai"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Pradingę miestai, kurią skaitytojams dovanoja sudarė Maria Teresa Guaitoli ir Simone Rambaldi. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar sudarė Maria Teresa Guaitoli ir Simone Rambaldi su knyga Pradingę miestai jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Pradingę miestai patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė sudarė Maria Teresa Guaitoli ir Simone Rambaldi. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Pradingę miestai palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Pradingę miestai" perkama kartu