0
Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pradžia. Prisiminimai apie krašto apsaugos kūrimą

Kaina internetu: 14,69 €
Kaina knygyne: 15,99 €*
Sutaupote: 1.30 € (9%)
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje

Pradžia. Prisiminimai apie krašto apsaugos kūrimą


2021-04-30 14.69 InStock
Į krepšelį
Knygos "Pradžia. Prisiminimai apie krašto apsaugos kūrimą" aprašymas

Nepriklausomybės įtvirtinimas suvienijo šimtus tūkstančių Lietuvos žmonių. Kiekvienas šio tikslo siekė savo pasirinktu ir likimo jam skirtu keliu. Knygos „Pradžia“ autorius Norbertas Vidrinskas 1991-ųjų kovą pradėjo tarnybą Krašto apsaugos departamento Inžinerinio skyriaus viršininku, dalyvavo kuriant naujos valstybės Krašto apsaugos pajėgų Štabą. Pradžia buvo labai sudėtinga, šalyje dar tebebuvo dislokuota okupacinė kariuomenė. Netrūko intrigų, mat prie kuriamų naujų struktūrų bandė šlietis įvairūs prisiplakėliai, savanaudžiai, vyko atviri ir slapti politiniai žaidimai.

Pirmojoje doc. dr. dimisijos pulkininko N.Vidrinsko prisiminimų knygoje „Pradžia“ pateikiami ne tik faktai ir archyviniai dokumentai. Autorius nevengia atskleisti asmeninės pozicijos, pateikia savo minčių, tuomečių įvykių interpretacijų bei vertinimų. Iš laiko perspektyvos atsiskleidžia tikrosios daugelio įvykių priežastys, padarytos klaidos. Praeities pakeisti neįmanoma, tačiau ji vertinga tuo, kad ją pripažinus ir objektyviai įvertinus, galima siekti geresnės ateities.Parašykite atsiliepimą apie "Pradžia. Prisiminimai apie krašto apsaugos kūrimą"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Knygos apie visuomenę

Norbertas Vidrinskas parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą Pradžia. Prisiminimai apie krašto apsaugos kūrimą, kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos Pradžia. Prisiminimai apie krašto apsaugos kūrimą aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos Pradžia. Prisiminimai apie krašto apsaugos kūrimą už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą Pradžia. Prisiminimai apie krašto apsaugos kūrimą? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Norbertas Vidrinskas tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Pradžia. Prisiminimai apie krašto apsaugos kūrimą" perkama kartu