0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Pradžios

7,29 €
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje

2021-09-30 7.29 InStock
Į krepšelį

Knygos "Pradžios" aprašymas

Lituanistės, lietuvių kalbos mokytojos ekspertės, vadovėlių autorės Laimos Abraitytės savitos stilistikos prisiminimų knyga 'Pradžios" apie savąsias ištakas, kelionę į Sibirą, pas tremtinius, mokytojavimo pradžią Viešvilėje ir meilę – žmogui, gyvenimui, savajam pašaukimui.

"Neturiu rašytinio protėvių palikimo – SILVA RERUM neturiu.
Neturiu tamsiose menėse senolių portretų galerijos – nei vyrų, iškilnių didžiūnų, nei žavingų puošnių moterų. Neturiu.
Viskas paprasčiau. Mano giminės šaknys – Sūduvos erdvė – 60 km spinduliu. O nuo kada ji ten, – giminių geneologiniame medyje nuo XVII a. Tai tik vardai. Jie tyli. Nesako nieko. Kūrėsi, matyt, senoliai kadaise kryžiuočių nusiaubtose žemėse – dykrose. Ką ten beatrasi, ką suieškosi... Juk net dr. J. Basanavičiui liudytojais teko tik padavimus, pasakas ir piliakalnių mitologinius karinius ženklus šauktis...
Gal tik tėvo pavardės ištakas galima būtų nujausti. Su paprūse, su Donelaičio „Metų“ personažo vardu – Obriu – susieti. Obrio (Abrio) vaikas – Abraitis."

Laima AbraitytėParašykite atsiliepimą apie "Pradžios"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą "Pradžios", kurią skaitytojams dovanoja Laima Abraitytė. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Laima Abraitytė su knyga "Pradžios" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Pradžios" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Laima Abraitytė. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Pradžios" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Pradžios" perkama kartu