0

Praha ir jos apylinkės: Karlšteinas, Koneprusų urvai, Kutna Hora

Šiuo metu neparduodama

Apsilankykite!
DIDYSIS KNYGŲ IŠPARDAVIMAS
Daugybė knygų 30-80% pigiau
Informacija

Praha ir jos apylinkės: Karlšteinas, Koneprusų urvai, Kutna Hora

  • Leidėjas: Kronta
  • Išleidimo metai: 2010
  • Formatas: 13x22, minkšti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 72
  • ISBN ar kodas: 9786094010804

Šiuo metu neparduodama

Knygos "Praha ir jos apylinkės: Karlšteinas, Koneprusų urvai, Kutna Hora" aprašymas

Informacinis turisto vadovas „Praha ir jos apylinkės: Karlšteinas, Koneprusų urvai, Kutna Hora“ skirtas kelionių mėgėjams, kurie dažniausiai keliauja savarankiškai.


Išsamiai pateikiama ekskursinė medžiaga po Prahą, Karlštein, Koneprusų urvus, Kutną Horą.

Leidinyje „Praha ir jos apylinkės: Karlšteinas, Koneprusų urvai, Kutna Hora“ pateikta informacija apie Čekijos istoriją ir politiką. Pridedama daug papildomos informacijos apie žymiausius Čekijos ir su Čekiją susijusius žmones – karalius ir imperatorius Karolį IV Liuksemburgietį, Rudolfą II, Mariją Teresę, prezidentus Tomašą Gariką Masaryką, Vaclovą Havelą, kompozitorius Bedržichą Smetaną ir Antoniną Dvoržaką.

Kai kurie turistiniai objektai – Senamiesčio laikrodis, Karlo tiltas, žydų kvartalas Josefovas – apipinti padavimais ir legendomis.

Vaizdžiai pasakojama apie „skystąją čekų duoną“ – alų.


Leidinys „Praha ir jos apylinkės: Karlšteinas, Koneprusų urvai, Kutna Hora“ gausiai iliustruotas, su reikalingais žemėlapiais ir schemomis.  

Parašykite atsiliepimą apie "Praha ir jos apylinkės: Karlšteinas, Koneprusų urvai, Kutna Hora"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Kelionių vadovai po užsienio šalis

Nijolė Tolvaišienė parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą Praha ir jos apylinkės: Karlšteinas, Koneprusų urvai, Kutna Hora, kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos Praha ir jos apylinkės: Karlšteinas, Koneprusų urvai, Kutna Hora aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos Praha ir jos apylinkės: Karlšteinas, Koneprusų urvai, Kutna Hora už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą Praha ir jos apylinkės: Karlšteinas, Koneprusų urvai, Kutna Hora? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Nijolė Tolvaišienė tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažniausiai su "Praha ir jos apylinkės: Karlšteinas, Koneprusų urvai, Kutna Hora" perkama kartu