0
Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Praktinio kirčiavimo mokymo lentelės (vardažodis ir veiksmažodis)

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Praktinio kirčiavimo mokymo lentelės (vardažodis ir veiksmažodis)


Šiuo metu neparduodama

Knygos "Praktinio kirčiavimo mokymo lentelės (vardažodis ir veiksmažodis)" aprašymas
Mokomojoje knygelėje "Praktinio kirčiavimo mokymo lentelės (vardažodis ir veiksmažodis)" vaizdžiai ir suprantamai pristatomos vardažodžių ir veiksmažodžių kirčiavimo ypatybės.

Lentelių sudarymo principai yra keli. Pirmojoje lentelių grupėje schemiškai spalvomis parodomi vardažodžių kirčiuočių požymiai. Antrojoje lentelių grupėje pateikiama išlinksniuotų ir sukirčiuotų įvairių kirčiuočių daiktavardžių, būdvardžių pavyzdžių. Atsižvelgiama ir į linksniavimo tipus, nes nuo jų priklauso tam tikrų linksnių kirčiavimas. Trečioji lentelių grupė skirta veiksmažodžiams.

Visos lentelės yra vaizdžios, tam tikri žodžių elementai paryškinami spalvomis, kad skaitytojai lengviau suvoktų kirčiavimo savitumus. Kiekviena detalė gerai apgalvota, lingvistiškai ir didaktiškai motyvuota.


 Mokomoji priemonė skirta ne tik studentams, bet ir moksleiviams, mokytojams, žurnalistams, radijo ir televizijos laidų vedėjams

  • Autorius: Vidas Kavaliauskas
  • Leidėjas: Briedis
  • Išleidimo metai: 2015
  • Knygos puslapių skaičius: 32
  • Formatas: 21x30, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9789955265030

Parašykite atsiliepimą apie "Praktinio kirčiavimo mokymo lentelės (vardažodis ir veiksmažodis)"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Praktinio kirčiavimo mokymo lentelės (vardažodis ir veiksmažodis), kurią skaitytojams dovanoja Vidas Kavaliauskas. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Vidas Kavaliauskas su knyga Praktinio kirčiavimo mokymo lentelės (vardažodis ir veiksmažodis) jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Praktinio kirčiavimo mokymo lentelės (vardažodis ir veiksmažodis) patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Vidas Kavaliauskas. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Praktinio kirčiavimo mokymo lentelės (vardažodis ir veiksmažodis) palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Praktinio kirčiavimo mokymo lentelės (vardažodis ir veiksmažodis)" perkama kartu