0
Praktiška. Minimalu. XXI a. interjero idėjos
3.99 OutOfStock

Praktiška. Minimalu. XXI a. interjero idėjos

Šiuo metu neparduodama
KNYGŲ IŠPARDAVIMAS

SLAPTAS PASIŪLYMAS
2€ NUOLAIDA perkant virš 25€
su nuolaidos kodu: PPSLAPTA
Informacija

Praktiška. Minimalu. XXI a. interjero idėjos

  • Leidėjas: Mūsų knyga
  • Išleidimo metai: 2004
  • Formatas: 24x28, minkšti viršeliai
  • Puslapių skaičius: 192
  • ISBN ar kodas: 9955-573-38-4

Šiuo metu neparduodama

Aprašymas

Naujos erdvės naujam gyvenimo būdui knygoje "Praktiška. Minimalu. XXI a. interjero idėjos".


Įsivaizduokite save ramiame prieglobstyje, kambaryje be triukšmo ir chaoso, ramioje ir tylioje vietoje, kur galite atsipalaiduoti besibaigiant ilgai sunkiai dienai. Jūsų vaizduotėje atsiradusi erdvė greičiausiai vėsi ir paprasta, galbūt rafinuota, bet kartu išlaisvinta nuo įvairių nuosavybės ženklų, kuriais nesąmoningai save apsupame - tai interjeras, sumažintas iki būtiniausių elementų.

Bet kaip galėtume gyventi tokioje vietoje - kiekvieną dieną? Ar tai tikrai įmanoma?

Įsigilinus į stilingus blizgančių žurnalų vaizdinius, patraukia Dzen pastaba, kad norėdami pasiekti giedros ir harmonijos turime atsikratyti balasto, kurio prisikaupiame savo kasdieniniame kelyje per gyvenimą. Kol kas negalime įsivaizduoti savęs iš tikrųjų imantis būtinų veiksmų link visiško šio nereikalingo bagažo išvalymo ir tvirtai laikantis kelio į nušviestą minimalistinę egzistenciją.


„Maggie Toy sugriauna mūsų klaidingą supratimą apie minimalizmą taip, kad išties norisi viską nukrauti nuo stalų"


Good Homes


„Nuostabi minimalistinių namų kolekcija tikrai turėtų įkvėpti tuos, kurie vis dar trokšta spalvingų ir užgriozdintų interjerų."


The Evening Standard


Naujojo minimalizmo esmė - tai ne skurdūs kambariai baltomis sienomis, absoliučiai neigiantys bet kokius žmogiškos būties ženklus; ir ne didelės išlaidos ar asketiškas gyvenimas. Liovęsi tenkintis negailestingomis aštriabriaunio grynumo paieškomis, daugelis šiandieninių dizainerių naujai pritaikė minimalizmo žodyną ir praturtino jį novatoriškais ir kartu praktiškais aspektais.

Pristatydamas įspūdingiausius interjerus iš viso pasaulio, leidinys stengiasi pasiūlyti vizualines inspiracijas ir idėjas skaitytojams, simpatizuojantiems minimalistiniam etosui. Čia pateikiamos lanksčios, funkcionalios, gyventi ir mėgautis traukiančios erdvės, kurios meniškai sujungia minimalizmo grožį ir dvasingumą su džiugia meile egzotiškam medžiui bei metalui, spalvų įvairove, žaismingomis bei mistiškomis formomis ir būtina pagarba natūraliai šviesai, švarioms linijoms ir paprastam gyvenimui. Pateikdama interjerus, kuriuos kūrė architektai, dizaineriai ir patys gyventojai, knyga koncentruojasi į penkias naminės veiklos rūšis, atspindinčias šiuolaikinį gyvenimo būdą: gyvenimą bei poilsį, maisto ruošimą bei valgymą, miegą, prausimąsi ir laiko leidimą atvirame ore. Specialiame skyriuje „Elementai" pristatomi turtingi naujojo minimalizmo detalių resursai - nuo laiptų ir sandėlių iki medžiagų ir tekstūrų, apšvietimo ir augalijos formavimo.

Tai gyvenimo stilius, išties jungiantis formą ir funkciją-jis komfortabilus, gražus, įperkamas ir praktiškas.


Knygoje 250 spalvotų iliustracijų.


Iš anglų kalbos vertė Linas Kranauskas

Parašykite atsiliepimą apie prekę!

Būtina įvertinti prekę

Dažniausiai perkama kartu