0

Pralaimėjęs Kainas (2-as leidimas)

Šiuo metu neparduodama

Apsilankykite!
DIDYSIS KNYGŲ IŠPARDAVIMAS
4000 knygų 30-80% pigiau
Informacija

Pralaimėjęs Kainas (2-as leidimas)

  • Leidėjas: Versmė
  • Išleidimo metai: 2015
  • Formatas: 15x21, minkšti viršeliai
  • Puslapių skaičius: 304
  • ISBN ar kodas: 9786098148176

Šiuo metu neparduodama

Aprašymas
Praėjus tik metams po 2013-ųjų pabaigoje Ukrainoje dramatiškai prasidėjusio Maidano sukilimo ir vėlesnės Rusijos grobuoniškos ekspansijos į šią šalį, atsidūrėme prie pasaulinio karo slenksčio. Atrodo, tarytum vėl nauju pavidalu kartotųsi tie patys siaubingi įvykiai, nusinešę milijonus žmonių gyvybių, ne vieną kartą jau visuotinai žmonijos pasmerkti ir išmesti į istorijos šiukšlyną.
Gal todėl, norėdami suprasti jų gilumines priežastis, atsiverčiame ir naujai pažvelgiame į šią prieš ketvirtį amžiaus pirmą kartą išleistą knygą, kai Lietuva pati dar tik vadavosi iš blogio imperijos gniaužtų.

Žymaus sociologo, tautotyros ir socialinės antropologijos Lietuvoje pradininko, Lietuvos mokslų akademijos akademiko emerito, profesoriaus Romualdo Grigo veikalas „Pralaimėjęs Kainas“ – tai nuoširdus autoriaus noras pasidalinti savo kritiniais sociologiniais bei filosofiniais samprotavimais apie tai, kas gi yra toji kainiškoji žmonijos padermė? Kaip ji atrodo?
Kokios aplinkybės ir kokie giluminiai civilizacijos šaltiniai iškėlė jos išsikristalizavusią, įsikūnijusią atmainą – bolševizmą?..
Kokie buvo būdingiausi tos kultūros, kuri nulėmė palyginti staigų kainiškosios padermės iškilimą, kaip ir jos baigtį, bruožai?
Ko mes ir žmonija iš to fenomeno – bolševizmo – pasimokė ir dar gali pasimokyti?

Tai antroji didelio populiarumo sulaukusios knygos "Pralaimėjęs Kainas", 10 tūkst. egzempliorių tiražu išleistos 1991-aisiais, laida.

Parašykite atsiliepimą apie prekę!

Būtina įvertinti prekę

Dažniausiai perkama kartu