0

Pralaimėjęs Kainas (2-as leidimas)

Informacija

Pralaimėjęs Kainas (2-as leidimas)

  • Leidėjas: Versmė
  • Išleidimo metai: 2015
  • Formatas: 15x21, minkšti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 304
  • ISBN ar kodas: 9786098148176

Šiuo metu neparduodama

Knygos "Pralaimėjęs Kainas (2-as leidimas)" aprašymas
Praėjus tik metams po 2013-ųjų pabaigoje Ukrainoje dramatiškai prasidėjusio Maidano sukilimo ir vėlesnės Rusijos grobuoniškos ekspansijos į šią šalį, atsidūrėme prie pasaulinio karo slenksčio. Atrodo, tarytum vėl nauju pavidalu kartotųsi tie patys siaubingi įvykiai, nusinešę milijonus žmonių gyvybių, ne vieną kartą jau visuotinai žmonijos pasmerkti ir išmesti į istorijos šiukšlyną.
Gal todėl, norėdami suprasti jų gilumines priežastis, atsiverčiame ir naujai pažvelgiame į šią prieš ketvirtį amžiaus pirmą kartą išleistą knygą, kai Lietuva pati dar tik vadavosi iš blogio imperijos gniaužtų.

Žymaus sociologo, tautotyros ir socialinės antropologijos Lietuvoje pradininko, Lietuvos mokslų akademijos akademiko emerito, profesoriaus Romualdo Grigo veikalas „Pralaimėjęs Kainas“ – tai nuoširdus autoriaus noras pasidalinti savo kritiniais sociologiniais bei filosofiniais samprotavimais apie tai, kas gi yra toji kainiškoji žmonijos padermė? Kaip ji atrodo?
Kokios aplinkybės ir kokie giluminiai civilizacijos šaltiniai iškėlė jos išsikristalizavusią, įsikūnijusią atmainą – bolševizmą?..
Kokie buvo būdingiausi tos kultūros, kuri nulėmė palyginti staigų kainiškosios padermės iškilimą, kaip ir jos baigtį, bruožai?
Ko mes ir žmonija iš to fenomeno – bolševizmo – pasimokė ir dar gali pasimokyti?

Tai antroji didelio populiarumo sulaukusios knygos "Pralaimėjęs Kainas", 10 tūkst. egzempliorių tiražu išleistos 1991-aisiais, laida.

Parašykite atsiliepimą apie "Pralaimėjęs Kainas (2-as leidimas)"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Pralaimėjęs Kainas (2-as leidimas), kurią skaitytojams dovanoja Romualdas Grigas. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Romualdas Grigas su knyga Pralaimėjęs Kainas (2-as leidimas) jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Pralaimėjęs Kainas (2-as leidimas) patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Romualdas Grigas. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Pralaimėjęs Kainas (2-as leidimas) palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Pralaimėjęs Kainas (2-as leidimas)" perkama kartu