TIESIOG -30% visoms knygoms su kodu: KALĖDOS

Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje *

Pramanų fenomenologija. Apie estetiką, vaizduotę ir savimonę

Kaina: 19,94 €
Kaina su kodu: 13,96 €
Nuolaidos kodas: KALĖDOS
NEMOKAMAS PRISTATYMAS
į paštomatus bei pašto skyrius Lietuvoje
  • Pristatysime: per 24-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

2023-12-31 19.939 InStock
Į krepšelį

Knygos "Pramanų fenomenologija. Apie estetiką, vaizduotę ir savimonę" aprašymas

„Pramanų fenomenologija. Apie estetiką, vaizduotę ir savimonę” – tai fenomenologinių etiudų rinkinys, kuriuos galima apibūdinti „ribiniais tekstais“, suprantant šį pasakymą kaip užuominą, kad šioje knygoje skirtingais būdais susitelkiama į autorius ir temas, kurie aptinkami šalia fenomenologijos ribų.

Saulius Geniušas yra Kiniškojo Honkongo universiteto profesorius. Fenomenologinę prieigą plėtojantis filosofas, knygų „Phenomenology of Productive Imagination“ (2022), „Kas yra skausmas?“ (2021), „The Phenomenology of Pain“ (2020), „The Origins of the Horizon in Husserl’s Phenomenology“ (2012) bei daugybės straipsnių vaizduotės, skausmo, estetikos ir savimonės klausimais autorius. Ši knyga „Pramanų fenomenologija“ yra antroji Sauliaus Geniušo knyga lietuvių kalba.

„Bendra visą knygą persmelkianti tema yra pramanų fenomenologija. Autorius parodo, kaip naudojant fenomenologinį metodą galima suprasti ir aprašyti tai, kas aktualiai neegzistuoja – meno kūrinius, prisiminimus, vaizduotės sukurtus vaizdinius, sapnus ar net haliucinacijas.“
Dalius Jonkus, Vytauto Didžiojo universitetas


  • Autorius: Saulius Geniušas
  • Leidėjas: Hubris
  • Išleidimo metai: 2022
  • Knygos puslapių skaičius: 367
  • Formatas: 14x20, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786098280234
  • Vertėjas: Tomas Marcinkevičius
  • Iš kokios kalbos versta: anglų

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Pramanų fenomenologija. Apie estetiką, vaizduotę ir savimonę"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Filosofijos knygos

Saulius Geniušas pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Pramanų fenomenologija. Apie estetiką, vaizduotę ir savimonę", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Pramanų fenomenologija. Apie estetiką, vaizduotę ir savimonę" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Pramanų fenomenologija. Apie estetiką, vaizduotę ir savimonę" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Pramanų fenomenologija. Apie estetiką, vaizduotę ir savimonę"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Saulius Geniušas tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Pramanų fenomenologija. Apie estetiką, vaizduotę ir savimonę" perkama kartu