0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Pramonės įmonių valdymas. Inovacijomis ir lyderyste grindžiamas pridėtinės vertės kūrimas

Kaina internetu: 30,99 €
Kaina knygyne: 31,99 €*
Sutaupote: 1.00 € (4%)
NEMOKAMAS PRISTATYMAS Lietuvoje
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
2021-04-20 Rūta

Puiki knyga būsimiems ir besimokantiems studentams!


2022-01-31 30.99 InStock
Į krepšelį

Knygos "Pramonės įmonių valdymas. Inovacijomis ir lyderyste grindžiamas pridėtinės vertės kūrimas" aprašymas

Vadovėlis „Pramonės įmonių valdymas: inovacijomis ir lyderyste grindžiamas pridėtinės vertės kūrimas“ yra skirtas aukštųjų mokyklų inžinerijos mokslų gamybos inžinerijos studijų krypties studentams ir pramonės įmonių vadovams bei vadovaujančios grandies darbuotojams. Vadovėlis orientuotas į krypčių ir priemonių pateikimą pridėtinei vertei kurti pramonėje, diegiant inovacijas ir akcentuojant lyderystę. Jame apžvelgiami gamybos procesų tobulinimo per inovacijų prizmę aspektai, aprūpinimo grandinės valdymo gamyboje ypatumai, inovatyvių gaminių projektavimo eigos metodologijos kryptys, inovatyvių gaminių rinkodaros ir investicijų valdymo metodai, pramonės investicinių projektų finansavimo galimybės ir daugiapakopis vadovavimo ir lyderystės fenomenas.2021-04-20

Puiki knyga būsimiems ir besimokantiems studentams!

Parašykite atsiliepimą apie "Pramonės įmonių valdymas. Inovacijomis ir lyderyste grindžiamas pridėtinės vertės kūrimas"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Marketingo knygos

Audrius Dzikevičius, Rolandas Strazdas, Rūta Banelienė pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Pramonės įmonių valdymas. Inovacijomis ir lyderyste grindžiamas pridėtinės vertės kūrimas", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Pramonės įmonių valdymas. Inovacijomis ir lyderyste grindžiamas pridėtinės vertės kūrimas" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Pramonės įmonių valdymas. Inovacijomis ir lyderyste grindžiamas pridėtinės vertės kūrimas" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Pramonės įmonių valdymas. Inovacijomis ir lyderyste grindžiamas pridėtinės vertės kūrimas"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Audrius Dzikevičius, Rolandas Strazdas, Rūta Banelienė tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Pramonės įmonių valdymas. Inovacijomis ir lyderyste grindžiamas pridėtinės vertės kūrimas" perkama kartu