0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Pramonės objektų rizika: vertinimas ir valdymas

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Pramonės objektų rizika: vertinimas ir valdymas


Šiuo metu neparduodama

2021-06-30 19.69 SoldOut
Knygos "Pramonės objektų rizika: vertinimas ir valdymas" aprašymas

Vadovėlyje "Pramonės objektų rizika: vertinimas ir valdymas" rašoma apie pramoninę saugą ir pramonės objektų keliamą riziką. Dėstoma rizikos vertinimo ir valdymo metodologija. Aiškinama, kaip numatyti galimus pramoninių avarijų scenarijus ir pasekmes bei vertinti tų pasekmių pasireiškimo tikėtinumą. Detaliai dėstomi kokybinio ir kiekybinio rizikos vertinimo metodai. Gvildenama pramoninių avarijų prigimtis ir mechanizmai. Aprašomos praeityje vykusios stambios pramoninės avarijos. Pateikiama informacija apie duomenų, būtinų rizikai vertinti, šaltinius. Rizikos valdymo tema atskleidžiama telkiant dėmesį į inžinerines ir vadybines rizikos mažinimo priemones. Pateikiamas gana išsamus aiškinamasis rizikos terminų žodynas.

Vadovėlis "Pramonės objektų rizika: vertinimas ir valdymas" skirtas įvairių inžinerinių ir vadybinių specialybių studentams, kuriems gali tekti projektuoti, statyti ir eksploatuoti pavojinguosius pramonės objektus arba užsiimti pavojus keliančia gamybos, gavybos arba transporto veikla. Knyga galės naudotis ir specialistai, vertinantys riziką, keliamą pavojingųjų Lietuvos pramonės objektų, kurių veiklą reglamentuoja Europos Sąjungos Seveso III direktyva.
Ši knyga "Pramonės objektų rizika: vertinimas ir valdymas" gali būti įdomi ir draudikams, kurie užsiima pramonės objektų draudimu nuo įvairaus masto technogeninių avarijų.Parašykite atsiliepimą apie "Pramonės objektų rizika: vertinimas ir valdymas"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Pramonės objektų rizika: vertinimas ir valdymas, kurią skaitytojams dovanoja Egidijus Rytas Vaidogas. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Egidijus Rytas Vaidogas su knyga Pramonės objektų rizika: vertinimas ir valdymas jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Pramonės objektų rizika: vertinimas ir valdymas patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Egidijus Rytas Vaidogas. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Pramonės objektų rizika: vertinimas ir valdymas palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Pramonės objektų rizika: vertinimas ir valdymas" perkama kartu