⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

Nemokamas pristatymas Lietuvoje nuo 20 ar 25 €

Pirkėjų atsiliepimai

Pranas Stepulis

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2023-10-31 7.11 SoldOut

Knygos "Pranas Stepulis" aprašymas

Knygoje apžvelgiamas Prano Stepulio gyvenimas ir veikla, spausdinami svarbesni įvairiuose šaltiniuose publikuoti ir rankraštiniai metodiniai darbai, straipsniai, bendražygių ir mokinių atsiminimai. Knyga naudinga kaip mokymo šaltinis studijuojantiesiems lietuvių liaudies instrumentinę muziką bei plačiam kultūros ir meno darbuotojų ratui.Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Pranas Stepulis"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Memuarai apie muziką, meną, architektūrą

Algirdas Vyžintas pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Pranas Stepulis", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Pranas Stepulis" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Pranas Stepulis" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Pranas Stepulis"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Algirdas Vyžintas tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Pranas Stepulis" perkama kartu