0

Pranašas

Šiuo metu neparduodama

Apsilankykite!
DIDYSIS KNYGŲ IŠPARDAVIMAS
Daugybė knygų 30-80% pigiau
Informacija

Pranašas

  • Leidėjas: Obuolys
  • Išleidimo metai: 2016
  • Formatas: 11x16, kieti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 216
  • ISBN ar kodas: 9786090401613

Šiuo metu neparduodama

Knygos "Pranašas" aprašymas
„Pranašas“ – tarsi gyvenimiškų patarimų lobynas dvasiškai pakylėjo ir nuramino milijonus žmonių visame pasaulyje.

Kahlilis Gibranas (1883–1931) – Libano poetas, filosofas ir menininkas. Gimė Bešaryje, bet 1895 m. vos dvejų sulaukęs būsimasis poetas drauge su tėvais emigravo į Bostoną, o galiausiai įsikūrė Niujorke. Ten vėliau K. Gibranas studijavo meną ir pradėjo literatūrinę karjerą, rašydamas anglų ir arabų kalbomis. Parašė gana nemažai įvairių kūrinių, tačiau labiausiai žinomas K. Gibrano „Pranašas“ – tikras šedevras, kuris netgi mūsų laikais daugeliui tapo viena mėgstamiausių klasikos knygų. Išspausdinta 1923 metais, ji išversta į daugiau nei penkiasdešimt kalbų.

K. Gibranas vertino „Pranašą“ kaip savo didžiausią laimėjimą: „Aš manau, kad manyje visada gyveno pranašas – nuo tada, kai pirmą kartą sumaniau knygą grįžęs į Kalnų Libaną. Rodos, ji buvo dalis manęs… Saugojau rankraštį ketverius metus, prieš įteikdamas savo leidėjui, kadangi norėjau būti visiškai įsitikinęs, kad kiekvienas žodis – pats geriausias, kokį tik galėjau sukurti.“

Vertė Zita Edita Giniūnienė

Parašykite atsiliepimą apie "Pranašas"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Pranašas, kurią skaitytojams dovanoja Kahlil Gibran. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Kahlil Gibran su knyga Pranašas jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Pranašas patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Kahlil Gibran. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Pranašas palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Pranašas" perkama kartu