0

Prancūziška elegancija. Mados, stiliaus, dailios eisenos ir batų paslaptys

Šiuo metu neparduodama

Apsilankykite!
DIDYSIS KNYGŲ IŠPARDAVIMAS
Daugybė knygų 30-80% pigiau
Informacija

Prancūziška elegancija. Mados, stiliaus, dailios eisenos ir batų paslaptys

  • Leidėjas: Alma littera
  • Išleidimo metai: 2016
  • Formatas: 17x24, minkšti viršeliai
  • Puslapių skaičius: 192
  • ISBN ar kodas: 9786090125267

Šiuo metu neparduodama

Aprašymas
Kodėl mums taip patinka batai?
Kaip susikurti savo stilių ir atrodyti madingai?
Kaip prisijaukinti aukštakulnius? O berniukiškus batus?
Kiek galime sau leisti, kad būtume gundančios?
Ar balerinos tinka visoms?

"Prancūziška elegancija. Mados, stiliaus, dailios eisenos ir batų paslaptys" - tai visoms progoms tinkančios lengvo stiliaus pamokos.
Nuostabios nuotraukos, atrinktos atsižvelgiant į įkvepiantį prancūzišką stilių ir madą. Profesionalų patarimai, kad kiekviena atrastumėte savo pėdai tinkantį batą. Stiletto bateliai, mokasinai, sportiniai bateliai (sneakers), sandalai, aulinukai, derbiai, Richelieu stiliaus batai, T formos užsegimo basutės, spartietiškos basutės, santiagai, kareiviški batai, auliniai, basutės, klumpės, pėdkelnės, kojinaitės... Iliustruota, gyva ir žaisminga jų naudojimo instrukcija.

„Taip pat manęs niekas niekada neįtikino, kad per didelis moteriškumas ir grožis kenkia protui!“
Christian Louboutin

„Patogumas“ turėtų būti pagrindinis mūsų amato žodis, bet jis jau nebemadingas. Bet jei aš būčiau moters kojos, šiam žodžiui suteikčiau daug reikšmės.“
Michel Vivien

FRÉDÉRIQUE VEYSSET rašo mados tinklaraštį pavadinimu „Dandyblog“. Įgudusi fotografės akis stebi tendencijas ir atranda iš minios išsiskiriančias asmenybes. Frédérique Veysset dirba garsiausiems moterų žurnalams: „Grazia Italie“, „Vanity Fair“, „Allure“, „Madame Figaro“... Ji taip pat yra leidyklos „Les Humano?des associés“ 1991 m. išleisto nuotraukų albumo „EDaho dans tous ses états“ autorė.
ISABELLE THOMAS sukūrė tinklaraštį „Mode Personnel(le)“ – moterims skirtą stiliaus ir įkvėpimo vadovą. Ji dirba asmenine stiliste, padeda klientėms apsipirkti, rekomenduoja mados prekės ženklus ir duoda patarimus visiems (tiek vyrams, tiek moterims), norintiems atrasti savo stilių ir susikurti autentišką įvaizdį.
CLÉMENT?AS DEZELUS – jaunas paryžietis iliustratorius, Duperré mokyklos studentas. Jis iliustravo knygas „Stilinga tarsi prancūzė“ ir „Stilingas tarsi prancūzas“ ir bendradarbiavo įvairiuose su mada susijusiuose projektuose.

Iš prancūzų k. vertė Vidmantė Marija Jasukėnaitė

Parašykite atsiliepimą apie prekę!

Būtina įvertinti prekę

Dažniausiai perkama kartu