0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Prancūziškas romanas

5.0
(1 įvertinimai) Įvertinkite
Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas
2011-05-19 diddle

tikrasis beigbeder veidas šioje knygoje labai sužavėjo, nuostabi knyga


Šiuo metu neparduodama

2021-12-31 3.45 SoldOut

Knygos "Prancūziškas romanas" aprašymas

Šis autorius garsus ir asmeniškais, įžūliais, provokuojančiais tekstais, ir ekscentrišku gyvenimo būdu. F. Beigbeder nevengia nei skandalingų pažinčių, nei meilės nuotykių, nei veiklos, už kurią baudžiama įstatymu. 2009-aisiais jis vidury Paryžiaus uosto kokainą nuo mašinos kapoto - o tai draudžiama net ir žvaigždėms. Rašytojas porai parų uždaromas į kalėjimą - taip su juo dar niekas nesielgė! Patirtas šokas priverčia jį grįžti į praeitį, pažvelgti į savo paties istoriją be įprasto maivymosi ir pasipūtimo.

Ir štai prieš mus - tikrasis Beigbeder veidas.

Tai istorija apie žmogų, kuris tapo kūniškų malonumų ieškotoju, norėdamas atkeršyti už tai, kad buvo paliktas, apie ciniku tapusį tėvą, nes jam buvo sudaužyta širdis.

Tai istorija apie vyresnėlį brolį, kuris darė viską, kad tik nebūtų panašus į savo tėvus, ir apie jaunėlį, kuris darė viską, kad tik nebūtų panašus į savo vyresnįjį brolį.

Tai istorija apie du vaikus, kurie galiausiai įgyvendino savo tėvų svajones, kad atkeršytų jiems už meilės trūkumą.

Tai istorija apie melancholišką berniuką, kuris augo nužudytoje šalyje su nepavykusios santuokos prislėgtais tėvais.

Tai istorija apie didžiosios išprususios buržuazijos mirtį visoje Prancūzijoje, išskyrus Paryžių, ir apie senojo kilnaus kilmingųjų luomo vertybių išnykimą. Tai istorija apie šalį, kuri pralaimėjo du karus, bet sugebėjo sudaryti įspūdį, kad juos abu laimėjo, o paskui prarado savo kolonijinę imperiją ir apsimetė, kad tai neturėjo jokios įtakos jos galybei.

Toks yra mano gyvenimas - kaip koks prancūziškas romanas.


  • Autorius: Frederic Beigbeder
  • Leidėjas: Tyto alba
  • Išleidimo metai: 2010
  • Knygos puslapių skaičius: 215
  • ISBN ar kodas: 9789986167709

2011-05-19

tikrasis beigbeder veidas šioje knygoje labai sužavėjo, nuostabi knyga

Parašykite atsiliepimą apie "Prancūziškas romanas"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Šiuolaikinė užsienio literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą "Prancūziškas romanas", kurią skaitytojams dovanoja Frederic Beigbeder. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Frederic Beigbeder su knyga "Prancūziškas romanas" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Prancūziškas romanas" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Frederic Beigbeder. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Prancūziškas romanas" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Prancūziškas romanas" perkama kartu