Tik šiandien! -5% extra nuolaida su kodu: PIGU (nuolaidos sumuojasi)

Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje nuo 20 € *

Prancūzmetis Klaipėdoje ir kas po to

Kaina: 10,79 €
Kaina su kodu: 9,71 €
Nuolaidos kodas: PATOGU
  • Pristatysime: per 24-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
Atsiėmimas Vilniuje
po 1 darbo val.

2024-07-31 10.788 InStock
Į krepšelį 9,71 € -10% su kodu
PATOGU

Knygos „Prancūzmetis Klaipėdoje ir kas po to“ aprašymas

Klaipėdą atplėšus nuo Vokietijos Prancūzijai buvo patikėta administruoti Klaipėdos kraštą, kuris jos nedomino nei geopolitiniu nei ekonominiu požiūriu. Prancūzijos atstovui šiame regione teko susidurti ne tik su atviru vietinių gyventojų atšiaurumu, bet ir su paslėptu Lietuvos vyriausybės priešiškumu. Tad ne be tam tikro palengvėjimo prancūzai po 1923 metų sausio mėnesio sukilimo paliko šį kraštą, kad vėliau galėtų iš tolo stebėti, kaip blogėja Lietuvos ir Vokietijos santykiai.

Knygoje "Prancūzmetis Klaipėdoje ir kas po to" autorė daugiausia remiasi Prancūzijos archyvuose, kurie Lietuvos istorikams neprieinami. Taigi sudėtinga Klaipėdos krašto įvykių raida čia aptariama nauju aspektu. Įdomiai ir gyvai parašyta Isabelle Chandavoine knyga "Prancūzmetis Klaipėdoje ir kas po to" praturtins akiratį ne tik istorikų, politikos mokslų specialistų, bet ir visų skaitytojų, besidominčių sudėtinga Klaipėdos krašto istorija.

Knyga "Prancūzmetis Klaipėdoje ir kas po to" leidžiama lietuvių ir prancūzų "Les Français à Klaipėda et après (1920–1932" kalbomis.


  • Autorius: Isabelle Chandavoine
  • Leidėjas: Žara
  • Išleidimo metai: 2003
  • Knygos puslapių skaičius: 208
  • Formatas: 18x25, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9789986341132

Parašykite atsiliepimą apie „Prancūzmetis Klaipėdoje ir kas po to“

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Miestų ir kraštų istorija

Isabelle Chandavoine pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą „Prancūzmetis Klaipėdoje ir kas po to“, kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos „Prancūzmetis Klaipėdoje ir kas po to“ aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos „Prancūzmetis Klaipėdoje ir kas po to“ už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą „Prancūzmetis Klaipėdoje ir kas po to“? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Isabelle Chandavoine tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su „Prancūzmetis Klaipėdoje ir kas po to“ perkama kartu