0
Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Prancūzų kalbos gramatikos lentelės

5.0
(1 įvertinimai) Įvertinkite
Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
DIDYSIS KNYGŲ IŠPARDAVIMAS
REKOMENDUOJAMOS NAUJOS KNYGOS
2020-10-06 Ala

Prancūzų kalbos gramatikos lentelės


Šiuo metu neparduodama

Knygos "Prancūzų kalbos gramatikos lentelės" aprašymas
Ši prancūzų kalbos papildoma mokymo priemonė skirta VI–XII klasių mokiniams. Joje lentelių forma pateikta susisteminta prancūzų kalbos gramatika, atsižvelgiama į jos sąveiką su gimtąja kalba. Mokant užsienio kalbų dabar daug dėmesio skiriama savarankiško darbo įgūdžiams formuoti, tad lenteles tikslinga turėti šalia dirbant namuose ir per pamokas. Jos turėtų padėti nebijoti klaidų, ugdyti pasitikėjimą savimi ir norą mokytis šios kalbos.
„Prancūzų kalbos gramatikos lentelės“ turėtų tapti kišenine mokinių knyga, padedančia savarankiškai (ir su mokytojo pagalba) ugdyti kalbinės ir rašytinės veiklos įgūdžius.

  • Autorius: Sud. R. Matonienė
  • Leidėjas: Presvika
  • Išleidimo metai: 2004
  • Knygos puslapių skaičius: 36
  • ISBN ar kodas: 9955-567-46-5

2020-10-06

Parašykite atsiliepimą apie "Prancūzų kalbos gramatikos lentelės"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Prancūzų kalbos gramatikos lentelės, kurią skaitytojams dovanoja Sud. R. Matonienė. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Sud. R. Matonienė su knyga Prancūzų kalbos gramatikos lentelės jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Prancūzų kalbos gramatikos lentelės patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Sud. R. Matonienė. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Prancūzų kalbos gramatikos lentelės palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Prancūzų kalbos gramatikos lentelės" perkama kartu