0

Pirkėjų atsiliepimai

Prancūzų kalbos pokalbiai ir žodynas

5.0
(1 įvertinimai) Įvertinkite
Kaina: 8,59 €
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
2007-08-27 Kotryna

Labai praverte keliones Prancuzijoje metu.


2022-06-30 8.59 InStock
Į krepšelį

Knygos "Prancūzų kalbos pokalbiai ir žodynas" aprašymas

Populiariausia pasaulyje serija. Daugiau kaip 1200 pagrindinių frazių ir virš 2300 naudingų žodžių. Vertingos gramatikos taisyklės ir vietinių žmonių autentiški dialogai.
Knygą sudaro šie skyriai: Pagrindiniai posakiai; Apgyvendinimas; Maitinimas; Kelionės; Ekskursijos; Laisvalaikis; Parduotuvės ir paslaugos; Sveikata; Lietuvių-prancūzų ir prancūzų-lietuvių kalbų žodynai; Informacija.


  • Autorius:
  • Leidėjas: Euroknyga
  • Išleidimo metai: 2005
  • Knygos puslapių skaičius: 224
  • Formatas: 10x14, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9789955617082

Kiti taip pat domėjosi


2007-08-27

Labai praverte keliones Prancuzijoje metu.

Parašykite atsiliepimą apie "Prancūzų kalbos pokalbiai ir žodynas"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Prancūzų kalbos ir gramatikos knygos

pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Prancūzų kalbos pokalbiai ir žodynas", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Prancūzų kalbos pokalbiai ir žodynas" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Prancūzų kalbos pokalbiai ir žodynas" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Prancūzų kalbos pokalbiai ir žodynas"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Prancūzų kalbos pokalbiai ir žodynas" perkama kartu