0

Prancūzų-lietuvių kalbų žodynas. Dictionnaire francais-lituanien

Informacija

Prancūzų-lietuvių kalbų žodynas. Dictionnaire francais-lituanien

  • Leidėjas: Žodynas
  • Išleidimo metai: 2004
  • Formatas: 17x24, kieti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 920
  • ISBN ar kodas: 9986-465-69-9

Šiuo metu neparduodama

Knygos "Prancūzų-lietuvių kalbų žodynas. Dictionnaire francais-lituanien" aprašymas

Apie 75 000 žodžių ir posakių. Šis prancūzų-lietuvių kalbų žodynas skirtas visiems besimokantiems prancūzų kalbos, besidomintiems Prancūzija bei bendraujantiems su prancūziškai kalbančiais žmonėmis. Žodyne pateikiami literatūrinės ir šiuolaikinės šnekamosios prancūzų kalbos žodžiai, posakiai, svarbiausieji įvairių mokslo šakų terminai, jų fonetinė transkripcija bei dažniausiai pasitaikantys sutrumpinimai.

Parašykite atsiliepimą apie "Prancūzų-lietuvių kalbų žodynas. Dictionnaire francais-lituanien"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Prancūzų-lietuvių kalbų žodynas. Dictionnaire francais-lituanien, kurią skaitytojams dovanoja Irena Balaišienė. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Irena Balaišienė su knyga Prancūzų-lietuvių kalbų žodynas. Dictionnaire francais-lituanien jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Prancūzų-lietuvių kalbų žodynas. Dictionnaire francais-lituanien patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Irena Balaišienė. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Prancūzų-lietuvių kalbų žodynas. Dictionnaire francais-lituanien palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Prancūzų-lietuvių kalbų žodynas. Dictionnaire francais-lituanien" perkama kartu