⭐ -10% NUOLAIDOS KODAS VISKAM: SKAITOM

0

Pirkėjų atsiliepimai

Prarastas daiktas

Kaina: 6,19 €
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
2022-08-31 6.19 InStock
Į krepšelį

Knygos "Prarastas daiktas" aprašymas

Labas, Pitai!
Kaip leidi vasarą? Aš tai gerai, visko nutinka... Galiausiai pasitaisiau santechniką savo kambaryje, pertvarkiau butelių dangtelių kolekciją ir šachmatais žiauriai aplošiau Maksinę (ir vėl!)...
O taip, dar tas pamestas daiktas – kada nors primink, papasakosiu. Sėkmės laikant baigiamąjį taikomosios pramoninės algebros egzaminą, linkėjimai,
Shaun.

Turbūt kurį laiką stebeilijau į jį. Jis išties atrodė keistokai: toks liūdnas, sutrikęs. Niekas kitas jo nepastebėjo. Ko gero, buvo pernelyg įnikę į paplūdimio reikalus.


Norite išgirsti visą istoriją? Tiesa, ji nebus juokinga ar kraupi. Tokių jau daug girdėjote. Ji apie dalykus, kurie ne pasakojami, o jaučiami. Ji apie tai, kad nereikia būti mažam, kad liktum nepastebėtas. Apie tai, kaip sunku, kai esi ne savo vietoje.
Ir dar apie tai, kad tiems, kurie tau rūpi, niekad neleisi atsidurti užmarštyje. Aišku, tik tada, jei nebūsi įnikęs į kitus darbus...?

Iš anglų kalbos vertė Viktorija Uzėlaitė

  • Autorius: Shaun Tan
  • Leidėjas: Nieko rimto
  • Išleidimo metai: 2015
  • Knygos puslapių skaičius: 32
  • Formatas: 24x32, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786094413049

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Prarastas daiktas"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Skaitome kartu su vaiku

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys "Prarastas daiktas", kurį pristato Shaun Tan. Siūlome ne tik išsamų "Prarastas daiktas" aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Shaun Tan. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie "Prarastas daiktas". Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą "Prarastas daiktas" dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Prarastas daiktas" perkama kartu