0

Prarastas vaikas

  • Nauja knyga
Kaina internetu: 12,99 €
Kaina knygyne: 16,19 €*
Sutaupote: 3.20 € (20%)
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
Informacija

Prarastas vaikas

  • Leidėjas: Tyto alba
  • Išleidimo metai: 2021
  • Formatas: 15x22, kieti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 358
  • ISBN ar kodas: 9786094665356

2021-02-28 12.99 InStock
Į krepšelį
Knygos "Prarastas vaikas" aprašymas

Rašytojos Emily Gunnis romanas „Prarastas vaikas“ yra sudėtingas, daugiasluoksnis pasakojimas apie karo paliktas žaizdas, pogimdyvinę psichozę, paslaptis ir painius keturių moterų likimus.

Trylikametė Rebeka išgyveno siaubą, kai 1960-tų metų vakarą neteko savo tėvų. Ir lyg tol jos gyvenimas nebuvo rožėmis klotas, nes Rebeka su mama gyveno nuolatinėje baimėje dėl po karo neatsigavusio tėvo smurto.

2014-ais metais Rebeka yra jau į pensiją išėjusi vaikų gydytoja. Ji turi dvi dukras – Džesę, kurios beveik nematė po skyrybų su pirmuoju vyru ir Airisę iš antrosios santuokos.

Irzli besilaukianti Džesė aplanko Rebeką reikalaudama atsakymų apie dalykus, kuriuos motina slėpė visą savo gyvenimą. Netrukus pagimdžiusią Džesę apima paranoja ir įsitikinusi, kad gydytojai nori nužudyti jos sergančią dukrą moteris pabėga. Tačiau, jei kūdikis laiku negaus pagalbos, jo galimybės išgyventi menkos. Ieškoti netikros sesers apsiima žurnalistė Airisė, kuri priverčia motiną papasakoti visas praeities paslaptis, galinčias paaiškinti, kodėl dingo Džesė.

„Prarastas vaikas“ šokinėja tarp dabarties ir praeities bei atskleidžia itin sudėtingus ir painius šeimos ryšius. Pasakojimas perteikiamas kelių veikėjų akimis, o siužetas nukelia iki pat Antrojo pasaulinio karo laikų ir pasakoja apie potrauminį sindromą, psichinės sveikatos problemas, paslaptis, išdavystes ir melą.

Tai emocinga istorija, perteikianti nedėkingą moterų, įstrigusių smurtinėse santuokose, padėtį, pogimdyvines psichozes, motinos meilę ir paslapties naštą. Romanas „Prarastas vaikas“ turi daugybę sluoksnių, talpinančių itin sudėtingus likimus.

Emily Gunnis – britų rašytoja, kuri jau nuo vaikystės svajojo kurti romanus. Ją savo pavyzdžiu įkvepia mama Penny Vincenzi, kuri taip pat yra garsi autorė. Motina ir dukra mėgo leisti laiką fantazuodamos apie knygų siužetus. Visgi, baigusi mokyklą Emily Gunnis studijavo žurnalistiką, bei rašė straipsnius, o galiausiai pristačiusi pirmąjį romaną „Mergina iš laiško“ sulaukė didelės sėkmės ir palankių atsiliepimų.

Iš anglų kalbos vertė Inga Čepulienė

Trumpas aprašymas žada skaudžią, jautrią ir gilią istoriją. Knygą verta įsigyti internetu. Online knygyne gausu įvairaus žanro literatūros, pirkti paprasta, o geromis kainomis vilioja išpardavimai ir akcijos. Kas gi nenori apsipirkti pigiau? Apžvalgose giriami leidiniai visada laukia savo skaitytojų. Juos atsirinkti padės aprašymų santraukos, ištraukos, puslapių skaičius ir kita naudinga informacija.

Parašykite atsiliepimą apie "Prarastas vaikas"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Šiuolaikinė užsienio literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Prarastas vaikas, kurią skaitytojams dovanoja Emily Gunnis. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Emily Gunnis su knyga Prarastas vaikas jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Prarastas vaikas patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Emily Gunnis. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Prarastas vaikas palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Prarastas vaikas" perkama kartu