⚠ Knygos apie KALĖDAS VAIKAMS šventinėmis kainomis! Naršykite čia >>>

0

NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATUS NUO 15 AR 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Prarastasis princas (serijos "Geležies fėjūnai" 5-oji knyga)

5.0
(1 įvertinimai) Įvertinkite
Kaina: 6,99 €
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
2019-03-03 nustebusi

Dar niekur nemačiau knygos, kuri kainuotų 99 eurus. Galbūt čia įvelta kokia klaida, nes ši knyga kitur net dešimt eurų nekainuoja.


2022-12-31 6.99 InStock
Į krepšelį

Knygos "Prarastasis princas (serijos "Geležies fėjūnai" 5-oji knyga)" aprašymas

Amerikiečių autorę Julie Kagawą išgarsinusi „Geležies fėjūnų“ serija tęsiasi. Knygoje „Prarastasis princas“ autorė pasakoja Itano istoriją. Vaikinas, visą paauglystę bėgęs nuo savo sesers pasaulio ir to, ką jis pats gali, bet nenori matyti, galiausiai turės pamiršti visus principus ir stoti į kovą dėl savo šeimos.

Itanas Čeisas visiems sako, kad jo vyresnioji sesuo Megana yra mirusi, tačiau tai netiesa. Jis tiesiog iš visų jėgų stengiasi atsiriboti nuo sesers pasaulio – fėjūnų šalies. Jo atsiminimai apie Geležies Karalystę vis dar kelia baimę ir pasišlykštėjimą - nors tai ta vieta, kurią Megana Čeis vadina savo namais. Tai mitų ir magijos pasaulis, pilnas kalbančių kačių ir gudrių priešų.

Itano kaip blogiuko ir skandalisto reputacija lydi jį ir į naująją mokyklą, tačiau kai jis išgelbsti pusiau fėjūną nuo besityčiojančių paauglių, jis pats atsiduria aks į akį su pavojumi. Itanas gali matyti, kokia galybė fėjūnų yra aplink, tačiau pamažu jie vienas po kito ima dingti. Iki šiol jis stengėsi jų nematyti, nežiūrėti į juos, nekalbėti su jais, bet dabar viskas pasikeitė. Itanas turi pakeisti taisykles. Ir tai padaryti jis turi dėl savo šeimos. Ir dėl merginos, kurios jis net neturėtų mylėti.

Seniai pamiršti pavojai vėl tampa realūs, o Itanas ryžtasi pasitikti savo likimą. „Prarastasis princas“ – tai įtemptas, romantikos ir magijos kupinas pasakojimas apie drąsą, pasiaukojimą ir jaunystę.

„Mano vardas yra Itanas Čeisas. Ir aš greičiausiai nesulauksiu savo aštuonioliktojo gimtadienio.“


Julie Kagawa (g. 1982 m.) – amerikiečių rašytoja, išgarsėjusi „Geležies fėjūnų“ serijos knygomis. Rašytoja gimė Jungtinėse Valstijose, Sakramente, tačiau nuo devynerių metų amžiaus gyveno Havajuose. Čia ji begalę laiko leisdavo vandenyje, plaukiodama arba gelbėdamasi nuo medūzų, ryklių ir kitų pavojingų vandenyno gyventojų. Mokykloje J. Kagawa nuolat rašydavo istorijas ir greitai suprato, kad tai puikus būdas prastumti laiką per nuobodžias pamokas, ypač per matematiką.
Kad turėtų iš ko gyventi, Julie Kagawa keletą metų dirbo įvairiose knygų parduotuvėse, tačiau pajuto, kad savininkams nelabai patinka, kai ji skaito knygas vietoj to, kad jas pardavinėtų. Tuomet ji prisiminė kitą savo aistrą – gyvūnus – ir ėmė juos dresuoti. Keletą metų ji dirbo gyvūnų dresuotoja, tačiau vos tik pardavė pirmąją savo knygą, visą laiką skiria rašymui.
Šiuo metu ji gyvena Luisvilyje, Kentukyje su vyru, dviem nedraugiškomis katėmis ir dviem šunimis – australų aviganiu ir papiljonu.

Iš anglų kalbos vertė Ignė Norvaišaitė-AleliūnienėKiti taip pat domėjosi


2019-03-03

Dar niekur nemačiau knygos, kuri kainuotų 99 eurus. Galbūt čia įvelta kokia klaida, nes ši knyga kitur net dešimt eurų nekainuoja.

Parašykite atsiliepimą apie "Prarastasis princas (serijos "Geležies fėjūnai" 5-oji knyga)"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Šiuolaikinių autorių meilės romanai

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Prarastasis princas (serijos "Geležies fėjūnai" 5-oji knyga)", Julie Kagawa. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Julie Kagawa su knyga "Prarastasis princas (serijos "Geležies fėjūnai" 5-oji knyga)" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Prarastasis princas (serijos "Geležies fėjūnai" 5-oji knyga)" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Julie Kagawa. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Prarastasis princas (serijos "Geležies fėjūnai" 5-oji knyga)" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Prarastasis princas (serijos "Geležies fėjūnai" 5-oji knyga)" perkama kartu