0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Prarasto laiko beieškant. Germantų pusė (3 dalis)

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2022-01-31 11.29 SoldOut

Knygos "Prarasto laiko beieškant. Germantų pusė (3 dalis)" aprašymas

"Germantų pusė" – trečiasis Marcelio Prousto (1871 07 10, Paryžius – 1922 11 18, Paryžius) ciklo "Prarasto laiko beieškant" romanas.


„Germantų pusė – pats balzakiškiausias Marcelio Prousto romanas. (Beje, Balzacas buvo mėgstamiausias kunigaikščio de Germanto rašytojas.) Galbūt todėl kritikai, norėdami pabrėžti Prousto modernumą ir savitą pasakojimo manierą, kreipė į šį romaną mažiau dėmesio nei į kitus. Tačiau "Germantų pusė" – svarbus etapas herojaus ieškojimuose, jo kelyje nuo vaikystės ir jaunystės iliuzijų į brandų amžių, į tikrąjį pašaukimą. Skaitytojui gali būti įdomios tiek aukštuomenės gyvenimo scenos, tiek ir dramatiškų herojaus išgyvenimų epizodai. Snobizmo, garbės troškimo temos itin aktualios ir šiandien. Herojaus sėkmė aukštuomenėje visiškai priešinga jo vis didėjančiam nusivylimui.“

Marcelio Prousto "Žydinčių merginų šešėlyje" vertėja Galina Baužytė-Čepinskienė


„Svarbiausias įvykis – romanas "Prarasto laiko beieškant". Nepaprastas subtilus rafinuotumas ir svaiginama gelmė. Fantastiškas stilius. Visas Freudas iki tikrojo Freudo atsiradimo. Milžiniška žodžių, metaforų ir būdvardžių rožė. Paskutinė katedra.“

Patrick Grainville, Lire, 1997 m.


Iš prancūzų kalbos vertė Birutė Gedgaudaitė


  • Autorius: Marselis Prustas (Marcel Proust)
  • Leidėjas: Vaga
  • Išleidimo metai: 2014
  • Knygos puslapių skaičius: 448
  • Formatas: 17x24, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9785415023721

Parašykite atsiliepimą apie "Prarasto laiko beieškant. Germantų pusė (3 dalis)"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Klasika. Užsienio literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Prarasto laiko beieškant. Germantų pusė (3 dalis)", Marselis Prustas (Marcel Proust). Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Marselis Prustas (Marcel Proust) su knyga "Prarasto laiko beieškant. Germantų pusė (3 dalis)" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Prarasto laiko beieškant. Germantų pusė (3 dalis)" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Marselis Prustas (Marcel Proust). Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Prarasto laiko beieškant. Germantų pusė (3 dalis)" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Prarasto laiko beieškant. Germantų pusė (3 dalis)" perkama kartu