0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Prarastos valandos

Kaina internetu: 12,49 €
Kaina knygyne: 16,49 €*
Sutaupote: 4.00 € (25%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

2021-10-31 12.49 InStock
Į krepšelį

Knygos "Prarastos valandos" aprašymas

„The New York Times“ bestselerių autorė Karen White savo romane „Prarastos valandos“ pasakoja neužmirštamą istoriją apie šeimos paslaptis, likimo akibrokštus ir atleidimą.

Paiper anksti neteko tėvų ir ją augino seneliai. Mergaitė paguodą rado žirgų draugijoje - tapo sportininke. Kai jai buvo dvylika metų, Paiper padėjo seneliui užkasti kieme dėžę, kuri priklausė jos močiutei. Dvylika metų ši paslaptis liko nepaliesta.

Dėl žirgų pamišusi jauna moteris visada norėjo dalyvauti olimpinėse žaidynėse. Vos mirtimi nesibaigęs nelaimingas atsitikimas sužlugdė Paiper svajones apie olimpinę šlovę. Jauna moteris atrodo nepaguodžiama. Ir netikėtai, po senelio mirties, ji paveldi jo namą. Namą su visomis paslaptimis, įskaitant ir raktą nuo kambario, kuris neegzistuoja. O gal visgi paslaptingas kambarys kažkur yra? Paaiškėja, kad užrakinta patalpa gali papasakoti įdomią istoriją apie močiutės gyvenimą.

Paiper prisimena ir kieme palaidotą dėžutę. Metas sužinoti, kokius prisiminimus ji saugo. Dėžutėje moteris randa iškarpų albumą, žavų vėrinį ir 1939-tų metų laikraščio straipsnį apie kūdikio kūną, rastą plūduriuojantį Savanos upėje. Dėžutės turinys pasakoja trijų draugių istoriją, nutikusią 1930-tais metais. Paiper visada pyko ant savo močiutės, kad ji nepasakoja apie savo praeitį. Panašu, kad ten slypi skaudūs išgyvenimai. Moteris nusprendžia sužinoti, kodėl trys draugės išsiskyrė ir kas gi nutiko praeityje. Paaiškėja, kad viena iš trijų moterų vis dar gyva.

„Prarastos valandos“ – romanas apie žmonių gyvenimus griaunančius sprendimus. Tai pasakojimas apie šeimos paslaptis, sielos žaizdas ir sugebėjimą atleisti sau bei kitiems bei atsitiesti naujam gyvenimui.

Karen White – amerikiečių autorė, sukūrusi daugiau nei dvidešimt populiarių romanų. Dauguma jų tapo „The New York Times“ bestseleriais. Jau pirmoji autorės knyga pateko tarp „Romance Writers of America“ RITA premijos finalistų.
Pasaulyje parduoti beveik du milijonai jos romanų kopijų, knygos verčiamos į daugelį kalbų. Lietuvos skaitytojai jau galėjo susipažinti su autorės kūryba romanuose „Naktis, kai užgeso šviesos“, „Pakrantės medžiai“ ir „Stiklo skambesys“.
Nebūdama tikra dėl savo noro tapti rašytoja, Karen White iš pradžių karjerą darė vadybos srityje. Tačiau pirmųjų romanų sėkmė parodė, kur yra tikrasis autorės kelias.

Iš anglų kalbos vertė Danguolė Žalytė-Steiblienė


  • Autorius: Karen White
  • Leidėjas: Tyto alba
  • Išleidimo metai: 2020
  • Knygos puslapių skaičius: 382
  • Formatas: 15x21, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786094664960

Parašykite atsiliepimą apie "Prarastos valandos"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Šiuolaikinė užsienio literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą "Prarastos valandos", kurią skaitytojams dovanoja Karen White. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Karen White su knyga "Prarastos valandos" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Prarastos valandos" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Karen White. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Prarastos valandos" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Prarastos valandos" perkama kartu