0

Prarastosios civilizacijos. Kelionė po senovės pasaulį

  • Nuolaida knygai -67%
  • Nemokamas knygos pristatymas
Kaina internetu: 17,99 €
Kaina knygyne: 52,99 €*
Sutaupote: 35.00 € (67%)
NEMOKAMAS PRISTATYMAS
į Omniva ir LP Express terminalus bei pašto skyrius Lietuvoje
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
Informacija

Prarastosios civilizacijos. Kelionė po senovės pasaulį

  • Leidėjas: Aktėja
  • Išleidimo metai: 2005
  • Formatas: 26x35, kieti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 352
  • ISBN ar kodas: 9955-21-009-5

2020-10-31 17.99 InStock
Į krepšelį
Knygos "Prarastosios civilizacijos. Kelionė po senovės pasaulį" aprašymas
Ši knyga "Prarastosios civilizacijos. Kelionė po senovės pasaulį" siūlo modernų ir įvairialypį žvilgsnį į paslaptingiausias pasaulio vietoves. Tai kelionė po senovės pasaulį. Pagrindinių civilizacijų vystymosi centrų aprašymai iliustruojami iškalbingomis nuotraukomis, gausybe žemėlapių ir lengvai suprantamais lokalizacijos planais. Vaizdingas tekstas, parašytas archeologijos ekspertų, išplėšia šias vietas ir jų gyventojus iš laiko miglos.

Turėsite progos susipažinti su kasdieniais senovės Romos papročiais, religinėmis ceremonijomis majų piramidžių papėdėje Tikalio mieste, sužinosite, kiek triūso prireikė, kad būtų perstatytos ir nuo potvynio apsaugotos Abu Simbelo šventyklos.

Kiekvienos vietovės atradimo, tolesnių kasinėjimų bei svarbiausių radinių aprašymai byloja apie nepaprastus įvykius žmonijos istorijoje ir bendrais bruožais ją atskleidžia.


Vertė Laura Laurušaitė

Parašykite atsiliepimą apie "Prarastosios civilizacijos. Kelionė po senovės pasaulį"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Prarastosios civilizacijos. Kelionė po senovės pasaulį, kurią skaitytojams dovanoja . Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar su knyga Prarastosios civilizacijos. Kelionė po senovės pasaulį jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Prarastosios civilizacijos. Kelionė po senovės pasaulį patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė . Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Prarastosios civilizacijos. Kelionė po senovės pasaulį palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Prarastosios civilizacijos. Kelionė po senovės pasaulį" perkama kartu