⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

Nemokamas pristatymas Lietuvoje nuo 20 ar 25 €

Pirkėjų atsiliepimai

Prašau, pasirūpink mama

4.5
(2 įvertinimai) Įvertinkite
Kaina: 7,39 €
  • Pristatysime: per 18-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
2019-09-17 Renata Buinickiene

Užburianti knyga


2023-09-30 7.39 InStock
Į krepšelį

Knygos "Prašau, pasirūpink mama" aprašymas

Vienos ryškiausių šiuolaikinių Pietų Korėjos rašytojų romanas „Prašau, pasirūpink mama“ – tai sensacija tapusi istorija apie staiga dingusios motinos paieškas ir suvokimą, kaip mažai mes vieni apie kitus žinome.

Pak Sonjo – žmona ir mama, kuri gyveno pasiaukojimų ir kompromisų kupiną gyvenimą. Kadaise ji patyrė insultą. Atsigavusi po ligos tapo pažeidžiamesnė ir nuolat šiek tiek sutrikusi.

Vieną dieną Seulo metro stotyje 69-erių metų Pak Sonjo dingsta. Kol vyras ir vaikai ieško mamos, jie leidžiasi į prisiminimus apie ją ir... ginčus. Jie niekaip neapsisprendžia dėl informacijos, kurią reikėtų skelbti apie mamą, dėl apdovanojimo dydžio, dėl nuotraukos. Galiausiai paaiškėja, kad jie net neturi kokios nors neseniai darytos mamos nuotraukos.

Pamažu visi suvokia, kad žmonos ir mamos jie niekada iš tikrųjų nepažinojo. Iš jų atsiminimų ir smulkiausių detalių prieš akis ima kilti aistros, skausmai ir paslaptys, kurias ji saugojo. Atskleidus mamos dingimo paslaptį, galima atskleisti ir dar vieną – visų mamų ir jų vaikų paslaptį - kaip prisirišimas, pyktis, viltis ir kaltė tampa meile?

Romanas „Prašau, pasirūpink mama“ – tai nuoširdus, jautrus ir atjautos kupinas pasakojimas apie šeimą ir pačią šeimos prigimtį.

„Intymus ir gąsdinančiai santūrus… Skaudi duoklė motinystės paslaptims.“
The New York Times Book Review

„Kiekvienas sakinys tiesiog prisotintas detalių… Tai beveik nepakeliama istorija apie sąžinės graužatį ir pavėluotą išmintį. Ji primena mums, kaip žmogiškasis globalizmas išdrasko sielas ir palieka jas nebežinančias, kur link eiti.“
Wall Street Journal

Shin Kyung-Sook (Šin Kjongsuk, g. 1963) – Pietų Korėjos rašytoja, viena ryškiausių šiuolaikinių šios šalies autorių.

Gimė Pietų Korėjos provincijoje, jos tėvai buvo laukų darbininkai. Būdama šešiolikos ji paliko mokyklą ir buvo išsiųsta dirbti fabrike Seule. Čia ji slapta skaitė knygas ir mokėsi vakarinėje mokykloje. Kaip rašytoja debiutavo būdama 22-jų ir nuo to laiko jau yra laimėjusi visas Pietų Korėjos literatūrines premijas. Autorė mėgstama tiek kritikų, tiek skaitytojų, ji yra svarbi figūra Korėjos kultūriniame gyvenime ir viena pirmųjų autorių, kuriančių emociškai paveikią grožinę literatūrą.

Romanas „Prašau, pasirūpink mama“ sulaukė itin didelio populiarumo, jis išleistas jau 30 šalių ir apdovanotas „Man Asian Literary“ premija.

Iš korėjiečių kalbos vertė Martynas Šiaučiūnas-Kačinskas


  • Autorius: Shin Kyung-Sook
  • Leidėjas: Baltos lankos
  • Išleidimo metai: 2019
  • Knygos puslapių skaičius: 232
  • Formatas: 15x21, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786094791895

Kiti taip pat domėjosi


2020-01-04

Knyga, kuri primena, parodo, kad mama yra ne tik mama. Ji moteris, su savo svajonėmis (nemažai paaukotomis dėl mūsų), norais viltimis. Neišsakytais skauduliais. Kurią užaugę pamirštam išklausyti. Pažinti.
Kai pasiseka atrasti laiko ir akimirkų, pokalbiai su mama, kaip su moterimi, taip žavi. Pamiršus buitinius rūpesčius, pamatai, kad ši puiki, tave užauginusi, moteris buvo nepaprasta mergina. Ne vien tik savaime suprantamas žmogus tavo gyvenime.
Knyga nėra lengvas, linksmas romanas. Gal net šiek tiek priekaištas, patarimas, priminimas, pasirūpinti savo mama.

2019-09-17

Užburianti knyga

Parašykite atsiliepimą apie "Prašau, pasirūpink mama"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Šiuolaikinė užsienio literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Prašau, pasirūpink mama", Shin Kyung-Sook. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Shin Kyung-Sook su knyga "Prašau, pasirūpink mama" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Prašau, pasirūpink mama" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Shin Kyung-Sook. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Prašau, pasirūpink mama" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Prašau, pasirūpink mama" perkama kartu