0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Pratimai 3-mečiui su lipdukais. Laviname dėmesį, atmintį, loginį mąstymą

Kaina internetu: 2,89 €
Kaina knygyne: 3,59 €*
Sutaupote: 0.70 € (20%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

Pratimai 3-mečiui su lipdukais. Laviname dėmesį, atmintį, loginį mąstymą


2021-06-30 2.89 InStock
Į krepšelį
Knygos "Pratimai 3-mečiui su lipdukais. Laviname dėmesį, atmintį, loginį mąstymą" aprašymas

Šauniems trimečiams siūlome užduotėlių knygelę, skirtą atminčiai, loginiam mąstymui ir dėmesiui lavinti.

Vaikas mąsto vaizdais, todėl jis turi matyti tai, apie ką kalbama. Šios knygos iliustruotos užduotėlės skirtos supažindinti ikimokyklinio amžiaus vaikus su svarbiausiais klasifikavimo būdais (figūrų siejimu pagal bendras savybes, figūrų skirstymu į grupes, grupėje nederančių figūrų nustatymu). Užduotėlės padės lavinti vaiko gebėjimus nustatyti daiktų ir reiškinių panašumus ir skirtumus, sisteminti remiantis keliais požymiais, taip pat formuos gebėjimus logiškai mąstyti, pagrįsti savo pasirinkimą, atkurti įvykių seką, pastebėti logines klaidas.

Vaikas turėtų atlikti užduotėles tik drauge su suaugusiuoju, todėl pirmiausia patys atidžiai jas perskaitykite. Iš pradžių vaikas tegul pasako, kas pavaizduota paveikslėlyje, tada perskaitykite jam užduotį ir paaiškinkite, kaip ją atlikti, o jeigu reikia, padėkite atlikti. Pagelbėkite vaikui „sujungti linijomis“, „nuspalvinti“, „apibrėžti“, „priklijuoti lipduką“ ir kt.

Suaugusieji, būkite kantrūs ir geranoriški, skatinkite vaiką reikšti savo mintis, pagrįsti savo pasirinkimą. Nepasakinėkite vaikui teisingų atsakymų, jeigu reikia, padėkite jam klausimais arba užuominomis. Svarbu, kad atlikdamas užduotis jis aiškintų savo veiksmus. Skatinkite vaiką kalbėti išplėstiniais sakiniais, įsiminti naujų žodžių ir žodžių junginių. Neskubinkite ugdytinio, per vieną užsiėmimą nebūtina atlikti visų puslapio užduočių. Pakanka įveikti vieną užduotį arba tik jos dalį. Svarbu pajusti individualų vaiko tempą, kad užduočių atlikimas teiktų jam malonumą. Vaikas turi mokytis žaisdamas.

Atminkite, kad užsiėmimas turėtų trukti ne ilgiau kaip 15minučių. Nepamirškite vaiko pagirti, paskatinti ir padrąsinti.Tamtikslui knygoje pridėta spalvingų vertinimo lipdukų.

Tikimės, kad ši užduočių knygelė bus naudinga jūsų sumaniam vaikui.


  • Autorius:
  • Leidėjas: Presvika
  • Išleidimo metai: 2019
  • Knygos puslapių skaičius: 32
  • Formatas: 21x29, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786094830440

Parašykite atsiliepimą apie "Pratimai 3-mečiui su lipdukais. Laviname dėmesį, atmintį, loginį mąstymą"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lavinamosios knygos 3-5 metų vaikams

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys Pratimai 3-mečiui su lipdukais. Laviname dėmesį, atmintį, loginį mąstymą, kurį parašė . Siūlome ne tik išsamų Pratimai 3-mečiui su lipdukais. Laviname dėmesį, atmintį, loginį mąstymą aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido . Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie Pratimai 3-mečiui su lipdukais. Laviname dėmesį, atmintį, loginį mąstymą. Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą Pratimai 3-mečiui su lipdukais. Laviname dėmesį, atmintį, loginį mąstymą dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Pratimai 3-mečiui su lipdukais. Laviname dėmesį, atmintį, loginį mąstymą" perkama kartu