TIESIOG -30% visoms knygoms su kodu: KALĖDOS

Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje *

Pratimų rinkinys 5-6 metų vaikams, 1 dalis

Kaina: 4,32 €
Kaina su kodu: 3,02 €
Nuolaidos kodas: KALĖDOS
NEMOKAMAS PRISTATYMAS
į paštomatus bei pašto skyrius Lietuvoje
  • Pristatysime: per 18-26 val.*
Knygą turime sandėlyje

2023-12-31 4.317 InStock
Į krepšelį

Knygos "Pratimų rinkinys 5-6 metų vaikams, 1 dalis" aprašymas

Trijų dalių "Pratimų rinkinys 5-6 metų vaikams" skirtas pasirengti mokyklai.

Pirmoje leidinio dalyje vaikas pradės pažintį su lietuvių kalbos raidėmis, išmoks susieti raidę su garsu, pažins kai kuriuos skaičius ir remdamasis piešinėliais atliks paprastus aritmetinius veiksmus, įsidėmės geometrines figūras. Užduotys padės vaikui susisteminti žinias apie daiktų savybes, tobulinti erdvės ir laiko suvokimą, skatins lyginti, klasifikuoti ir apibendrinti. Į knygelę taip pat įtrauktos dėmesingumą, atmintį, loginį mąstymą, pastabumą ugdančios užduotys. Daug pratimų skiriama smulkiajai motorikai, akių ir rankos koordinacijai ir motorinei atminčiai lavinti, o pirštų mankšta padės vaikui įgusti tiksliau brėžti ir piešti. Visų užduočių turinys susietas su kasdiene vaiko veikla.

Linkime sėkmės!


  • Leidėjas: Presvika
  • Išleidimo metai: 2020
  • Knygos puslapių skaičius: 64
  • Formatas: 21x29, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786094830662

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Pratimų rinkinys 5-6 metų vaikams, 1 dalis"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Lavinamosios užduočių knygos 3-5 metų vaikams

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys "Pratimų rinkinys 5-6 metų vaikams, 1 dalis", kurį pristato . Siūlome ne tik išsamų "Pratimų rinkinys 5-6 metų vaikams, 1 dalis" aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido . Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie "Pratimų rinkinys 5-6 metų vaikams, 1 dalis". Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą "Pratimų rinkinys 5-6 metų vaikams, 1 dalis" dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Pratimų rinkinys 5-6 metų vaikams, 1 dalis" perkama kartu