⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

Pirkėjų atsiliepimai

Praturtėjimo mokslas. Klestėk bet kokiais laikais, bet kokiomis aplinkybėmis

2.3
(3 įvertinimai) Įvertinkite
Kaina: 9,99 €
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
2022-05-26 Darius

Linai, suprantu, kad neskaitai tokių knygų, ir spėju greičiausiai net rankose nesi laikęs. Piktinasi tie, kurie dažniausiai patys būdami vargšais ir tinginiais, nesugebėdami keisti savo požiūrio ir su dėkingumu priimti, bei pasinaudoti suteikiamomis žiniomis.


2022-08-31 9.99 InStock
Į krepšelį

Knygos "Praturtėjimo mokslas. Klestėk bet kokiais laikais, bet kokiomis aplinkybėmis" aprašymas

Nepriklausomai nuo amžiaus, lyties, išsilavinimo, socialinio statuso ar gyvenamosios vietos, Tu turi galimybę tapti turtingu. Turtėjimo procesą reguliuoja tam tikri gamtos dėsniai. Žmonės, kurie šiuos dėsnius supranta ir jiems paklūsta, tampa labai turtingi.

Gamtos dėsniai vienodai galioja visiems. Žmogus gali pasinaudoti šiais dėsniais arba nekreipti dėmesio, bet jų pasekmes patiria visi. Todėl kiekvienas išmokęs susikurti prielaidas, reikalingas turtams įgyti - praturtėja.

Ši knyga „Praturtėjimo mokslas. Klestėk bet kokiais laikais, bet kokiomis aplinkybėmis“ yra pragmatinė, o ne filosofinė; tai — praktinis vadovas, ne teorinis traktatas. Ji skirta vyrams ir moterims, kurių pagrindinis poreikis yra pinigai, kurie trokšta pirma praturtėti, o po to filosofuoti.

PRATARMĖ

Ši knyga yra pragmatinė, o ne filosofinė; tai - praktinis vadovas, ne teorinis traktatas. Ji skirta vyrams ir moterims, kurių pagrindinis poreikis yra pinigai, kurie trokšta pirma praturtėti, o po to filosofuoti. Ji yra tiems, kurie iki šios akimirkos nerado nei laiko, nei išteklių, nei galimybės studijuoti metafiziką ir trokš ta apčiuopiamų rezultatų. Tiems, kurie mokslo žinias laiko veiksmų pagrindu, bet nesigilina į tai, kaip jos gautos.

Iš šios knygos skaitytojo tikimasi, kad jis funda-entalius teiginius laikys tiek teisingais, kiek teisingais laiko Edisono ar Markonio suformuluotus elektros srovės dėsnius. Be baimės ir abejonių taikant fundamentalius teiginius kasdieniame gyvenime galima įsitikinti jų teisingumu. Kiekvienas fundamentaliais teiginiais pasitikintis vyras ar moteris gali praturtėti, nes jie priklauso tiksliesiems mokslams, juos taikant neįmanoma negauti norimo rezultato. Vis dėlto tiems, kurie nori gilintis į filosofines teorijas ir įgyti loginį įsitikinimų pagrindą, nurodau tam tikrus autoritetus.

Monistinė visatos samprata, pagal kurią viskas yra viena ir viena yra viskas arba vieną substanciją sudaro iš pažiūros daugybėje materialaus pasaulio elementų, yra kildinama iš induizmo. Si samprata per pastaruosius 200 metų pamažu skverbėsi į vakarietišką mąstymą. Monistinė visatos samprata yra visų Rytų filosofijų bei Dekarto, Spinozos, Leibnico, Šopenhauerio, Hėgelio ir Emersono teorijų pagrindas.

Skaitytojui, kurį domina filosofinės šios knygos prielaidos, rekomenduojama skaityti Hėgelio ir Emer sono darbus.

Rašydamas šią knygą, kad tekstas būtų visiems suprantamas, iš visų įmanomų informacijos pateikimo būdų pasirinkau tą, kuris užtikrino aiškų ir paprastą stilių. Šioje knygoje išdėstytas veiksmų planas yra su kurtas remiantis filosofinėmis tiesomis. Jis yra kruopščiai ištirtas bei patvirtintas pačiu svarbiausiu praktinio eksperimentavimo būdu: šis planas veikia. Jei trokštate sužinoti, kaip padarytos tam tikros išvados, skaitykite aukščiau pateiktų autorių raštus. O jei norite džiaugtis minėtų autorių teorijų taikymo vaisiais, perskaitykite šią knygą ir elkitės, kaip ji siūlo.Kiti taip pat domėjosi


2022-05-30

Tokių knygų, kurios skirtos lengvatikiams, manantiems, kad jas perskaitę, sužinos praturtėjimo receptą, tikrai vengiu (nuo tada, kai prieš keliolika ar daugiau metų perskaičiau porą tokio žanro). Nesu lengvai patikintis visokiais "pseudoguru", besiskelbiančiais, kad gali išmokyti, kaip praturtėti. Tamsta, Dariau, ir Trump'o knygą "Kaip tapti turtingu" skaitėte? Na, ir kaip, labai pravertė, perskaičius tuos pamokymus žmogaus, kuris yra BANKRUTAVĘS daugiau kaip 20 (!) kartų? Vietoj skaitęs tokius "brainwashing" pamokymus (ypač 100 su virš metų senumo, skelbiamus socialistų), naiviai tikėdamas, kad juose rasite "kelią į turtus ir laimę", verčiau imtumėtės produktyvios veiklos. Anot F.Sinatros, "I did it my way": aš irgi ėjau savo keliu, vadovaudamasis savo protu ir negaišdamas laiko pseudoišminčių klausymui ar skaitymui. Todėl toli gražu nesu nei vargšas, nei "vidutiniokas". Ir jums taip patariu: bus greičiau, geriau ir...pigiau (nes knyga visada kainuoja dvigubai: pinigais jai įsigyti ir laiku jai skaityti)

2022-05-26

Linai, suprantu, kad neskaitai tokių knygų, ir spėju greičiausiai net rankose nesi laikęs. Piktinasi tie, kurie dažniausiai patys būdami vargšais ir tinginiais, nesugebėdami keisti savo požiūrio ir su dėkingumu priimti, bei pasinaudoti suteikiamomis žiniomis.

2022-05-22

Tokių knygų, mokančių kitus praturtėti, autoriai dažniausiai patys praturtėja tik iš tokių pamokymų pardavinėjimo lengvatikiams :). Ne išimtis ir šios knygos autorius, kuris, beje, gyveno daugiau kaip prieš 100 metų (ir, be kita ko, buvo Socialistų partijos narys).

Parašykite atsiliepimą apie "Praturtėjimo mokslas. Klestėk bet kokiais laikais, bet kokiomis aplinkybėmis"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Asmeninių finansų knygos

Wallace D. Wattles pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Praturtėjimo mokslas. Klestėk bet kokiais laikais, bet kokiomis aplinkybėmis", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Praturtėjimo mokslas. Klestėk bet kokiais laikais, bet kokiomis aplinkybėmis" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Praturtėjimo mokslas. Klestėk bet kokiais laikais, bet kokiomis aplinkybėmis" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Praturtėjimo mokslas. Klestėk bet kokiais laikais, bet kokiomis aplinkybėmis"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Wallace D. Wattles tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Praturtėjimo mokslas. Klestėk bet kokiais laikais, bet kokiomis aplinkybėmis" perkama kartu