0

Pirkėjų atsiliepimai

Pravieniškių mafija: nerašyti zonos įstatymai

5.0
(1 įvertinimai) Įvertinkite
Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas
2019-08-07 Neringa

Galingai pritrenkė. Tiesiog esu ištikta šoko.


Šiuo metu neparduodama

2022-05-31 13.69 SoldOut

Knygos "Pravieniškių mafija: nerašyti zonos įstatymai" aprašymas

Žurnalisto Dainiaus Sinkevičiaus knyga „Pravieniškių mafija. Nerašyti zonos įstatymai“ pasakoja neįtikėtiną istoriją apie Pravieniškių pataisos namus valdžiusius nusikaltėlius, kuriems pakluso net pareigūnai.

Sunku patikėti, tačiau šiuolaikinėje, modernioje valstybėje yra vietų, kuriose negalioja įstatymai. Dar labiau neįtikėtina tai, kad tokios vietos ir yra skirtos perauklėti tiems, kurie įstatymų nesilaiko. Pravieniškių mafija – kalinių organizacija, kuri savo gniaužtuose laikė visą įkalinimo įstaigą – ne tik grupėms priklausiusius nuteistuosius, bet ir pataisos namų darbuotojus.

Knygos autorius, žurnalistas Dainius Sinkevičius savo straipsniais išjudino šios nusistovėjusios sistemos pamatus, atskleisdamas, kaip kriminalinio pasaulio subkultūroms priklausantys kaliniai valdo kalėjimą. Už šias publikacijas jis iškart sulaukė grasinimų.

Knygoje „Pravieniškių mafija. Nerašyti zonos įstatymai“ D. Sinkevičius atskleidžia dar daugiau iki šiol niekur neviešintų faktų. Jis sugebėjo prakalbinti ne tik pataisos namų darbuotojus, bet ir kai kuriuos kalinius ar bausmę jau atlikusius nusikaltėlius. Nors nei vieniems, nei kitiems nėra malonu kalbėti apie siaubingas patirtis. Kokios kruvinos kovos vyksta dėl valdžios ir autoriteto? Kaip slepiami tokie už grotų vykstantys nusikaltimai kaip kalinių terorizavimas ar net žudymas?

Pasakojimas autentiškas. Autorius remiasi realiais, šokiruojančiais, pataisos namų mafijos terorą išgyvenusių nuteistųjų ir personalo, pasakojimais. Skaitydami tekstą negalėsite patikėti, kad tai ne filmo scenarijaus atpasakojimas ar įtempto siužeto trileris. Ir net ne trečiųjų šalių kalėjimo kasdienybės pasakojimai. Čia pat, Lietuvoje, už spygliuota viela apsaugotos sienos, buvo vykdomas narkotikų verslas, fiziškai kankinami žmonės, daromi nauji nusikaltimai ir pramogaujama su populiariomis žvaigždėmis.

Autorius pripažįsta, kad dar nepasirodžius knygai sužinojo, kad kai kurie su juo kalbėję žmonės jau nukentėjo. Knygoje nemažai kritikos tenka ir teisėsaugos pareigūnams, tiek metų leidusiems Pravieniškių mafijai karaliauti pataisos namuose.

„Ši knyga taip įtraukia, kad net ir padėjęs ją nebegali nustoti galvojęs apie tai, ką perskaitei. Dar labiau sukrečia, kad aprašomi įvykiai ir herojai yra tikri ir jie yra visai šalia mūsų.“

Rasa Lukaitytė-Vnarauskienė, „Delfi.lt“ vyriausioji redaktorė

Dainius Sinkevičius – kriminalinės publicistikos žurnalistas, dirba portale delfi.lt. Už publikacijas, atskleidžiančias korupcijos tinklus ir nusikalstamas veikas ne kartą apdovanotas - 2018 metais gavo Lietuvos didžiojo kunigaikščio Gedimino ordino medalį už tai, kad jo darbai prisidėjo skaidrinant šalies teisėsaugos institucijų veiklą. Atskleidė ne vieną skandalą, susijusį su šalies kalėjimų veikla.


  • Autorius: Dainius Sinkevičius
  • Leidėjas: Baltos lankos
  • Išleidimo metai: 2018
  • Knygos puslapių skaičius: 320
  • Formatas: 15x21, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786094791420

Kiti taip pat domėjosi


2019-08-07

Galingai pritrenkė. Tiesiog esu ištikta šoko.

Parašykite atsiliepimą apie "Pravieniškių mafija: nerašyti zonos įstatymai"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Knygos apie visuomenę

Dainius Sinkevičius pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Pravieniškių mafija: nerašyti zonos įstatymai", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Pravieniškių mafija: nerašyti zonos įstatymai" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Pravieniškių mafija: nerašyti zonos įstatymai" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Pravieniškių mafija: nerašyti zonos įstatymai"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Dainius Sinkevičius tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Pravieniškių mafija: nerašyti zonos įstatymai" perkama kartu