⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

Pirkėjų atsiliepimai

Pražūtingos mintys

Kaina: 11,59 €
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
2022-08-31 11.59 InStock
Į krepšelį

Knygos "Pražūtingos mintys" aprašymas

A.R. Torre psichologinis trileris „Pražūtingos mintys“ suveda su dviem moterimis – Ket ir Nina, – pakliuvusiomis į toksiško pavydo pinkles. Skaitytojų laukia įtampa, greitas siužetas, veikėjai, turintys ką slėpti bei nuožmus, nuodingas pavydas.

Veiksmas vyksta tobulame miestelyje, kuriame įprasta draugauti su visais kaimynais. Kai čia atsikrausto naujokai Raideriai, senbuvė Ket Vintrop juos pasitinka su šypsena.

Ket gyvena tobulą gyvenimą su savo seksualiu ir ją dievinančiu vyru Viljamu. Moteris leidžia dienas ilsėdamasi savo prabangiame name, plepėdama su draugėmis ir pirmininkaudama kasmetiniam bendruomenės renginio organizaciniam komitetui. Vis dėlto, pasislėpusi po šiuo tobulai nugludintu paveikslu, Ket saugo paslaptį, galinčią sudrebinti šį gražų pasaulėlį.

Nina – naujoji kaimynė – nori to, ką turi Ket. O jei tiksliau – Viljamo, kuris taip noriai aprūpina savo žmoną meile ir materialinėmis gėrybėmis. Nina veikia apskaičiuotai. Ji pradeda konsultuoti Viljamo įmonę, o jos atsikraustymas į kaimynystę taip pat nebuvo atsitiktinis. Nina greitai įsiterpia į Ket šeimos gyvenimą ir santuoką.

A.R. Torre puikiai įvaldė psichologinio trilerio žanrą. Knygoje „Pražūtingos mintys“ ji neįtikėtinai taikliai perteikia veikėjų vidinių dialogų ir išorinio elgesio priešpriešą. Įtaigus ir bauginantis trileris atskleidžia tamsiausias žmonių savybes. Kiek ilgai Ket ir Nina tęs konkurencijos bei pavydo šokį?

Knyga prasideda prologu, kuriame detektyvas apklausia Niną dėl pasikėsinimo nužudyti savo vyrą. Taigi, skaitytojai žino, kur link viskas eina, tačiau kuo viskas baigiasi? Neabejokite autorės A.R. Torre talentu!

A.R. Torre yra rašytojos Alessandra Torre pseudonimas, kuriuo ji pasirašo įtempto siužeto psichologinius trilerius. Tikruoju vardu autorė leidžia romantines knygas. Tiek vieni, tiek kiti kūriniai sulaukia puikių gerbėjų atsiliepimų ir tampa bestseleriais. Alessandra Torre kuria ne tik knygas, bet ir rašo įvairius populiarių žurnalų tinklaraščius.

Iš anglų kalbos vertė Margarita Vilpišauskaitė

Pasiilgote įtampos? Trumpas aprašymas ją žada, tad kviečiame knygą įsigyti internetu ir nerti į dviejų moterų psichologinę kovą. Pirkti knygas online yra pigiau, o nuolat skelbiami išpardavimai ir karštos savaitės akcijos užtikrina dar geresnę kainą. Papildykite lentynas naujais leidiniais. Išsirinkti padės aprašymai, pateiktos santraukos, įkeltos ištraukos, skaitytojų apžvalgos, nurodytas puslapių skaičius ar leidinio formatas. Juk žinote, kad laikas, praleistas su knyga, visada yra vertingas!


  • Autorius: A.R. Torre
  • Leidėjas: Briedis
  • Išleidimo metai: 2020
  • Knygos puslapių skaičius: 320
  • Formatas: 15x22, puskiečiai viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9789955267799

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Pražūtingos mintys"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Šiuolaikiniai detektyvai ir trileriai

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Pražūtingos mintys", A.R. Torre. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar A.R. Torre su knyga "Pražūtingos mintys" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Pražūtingos mintys" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė A.R. Torre. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Pražūtingos mintys" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Pražūtingos mintys" perkama kartu