0

Prekės ženklo jausmas

Informacija

Prekės ženklo jausmas

  • Leidėjas: Vaga
  • Išleidimo metai: 2008
  • Formatas: 17x24, kieti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 264
  • ISBN ar kodas: 9785415020607

Šiuo metu neparduodama

Knygos "Prekės ženklo jausmas" aprašymas

Remiantis išsamiu įvairių šalių rinkos tyrimu ir gausybe praktinių pavyzdžių knygoje "Prekės ženklo jausmas. Galingų prekių ženklų kūrimas, naudojant lytėjimą, skonį, kvapą, vaizdą ir garsą" pateikiamas ištisas idėjų lobynas, kaip sukurti prekės ženklą, galintį daryti poveikį visiems penkiems žmonių pojūčiams.

Taip pat autorius pristato nuoseklų metodą, kaip nuo dvimatės ženklodaros, naudojančios tik garsą ir vaizdą, pereiti į daugiamatį pasaulį, patraukiantį ir uoslę, lytėjimą ar skonį , ir taip pat sukurti prekės ženklą, kurį klientas atpažins "užrištomis akimis" ir geis net "sudaužyto".


"Prekės ženklo jausmas" yra žymus darbas, kuris paaiškina, ką sėkmingiausios pasaulio kompanijos daro kitaip, integruodamos visus penkis jutimus - lytėjimą, skonį, kvapą, vaizdą ir garsą. Knyga pakeis supratimą apie tai, kaip rinkodaros specialistai gali elgtis su pačia ženklodaros koncepcija."

Charlie Bell, "McDonald's" korporacijos generalinis direktorius ir valdybos pirmininkas


"M. Lindstromas, vienas iš originaliausių ženklodaros mąstytojų, atskleidžia, kaip pralaužti dviejų matmenų vaizdo ir garso rutiną, emociškai susiejant visus penkis jutimus. Šioje knygoje pateikiami duomenys ir įžvalgos, kurios nustebins net labiausiai išmanančiuosius prekių ženklų stebėtojus."

RobertA. Eckert, "Mattel Inc." generalinis direktorius ir valdybos pirmininkas"M. Lindstromas turi talentą - kurti didžiules idėjas. "Prekės ženklo jausme" jis įgyvendina naujas idėjas, naudodamas tikrus pavyzdžius iš pirmaujančių kompanijų visame pasaulyje. "Prekės ženklo jausmas" suteikia prekės ženklo valdymo menui ir mokslui naujų dimensijų."


Alex Hungate, "Reuters Group" rinkodaros direktorius"Kūrybiška, įžvalgu, įtikinama. Padės jums prasibrauti pro reklamų chaoso masę ir sukurti galingą prekės ženklą."


Torben Ballegaard Sorensen, "Bang & Olufsen Wordwide" generalinis direktorius


"Prekės ženklo jausmas" paruošia dirvą, įžvalgiai parodydamas, kaip visų penkių jutimų rinkodara gali transformuoti jūsų prekių ženklų kūrimo būdą."

Andre Lacroix, "EuroDisney" generalinis direktorius ir valdybos pirmininkas


"Joje yra idėjų, kaip įkvėpti naujos gyvybės jūsų prekių ženklams, lobynas."

Philip Kotler, iš Įžangos


Iš anglų kalbos vertė Lina Krutulytė


Turinys


TURINYS


ĮVADAS / 7

1 SKYRIUS Namudinė pramonė tapo profesionali / 9

2 SKYRIUS Kai kurios kompanijos elgiasi teisingai / 17

3 SKYRIUS Sudaužykite savo prekės ženklą / 49

4 SKYRIUS Nuo ,,2D" ženklodaros - prie „5D" / 80

5 SKYRIUS Sužadinti, sustiprinti ir susaistyti: kaip sukurti jutiminį prekės ženklą / I 18

6 SKYRIUS Pojūčių matavimas / 157

7 SKYRIUS Prekės ženklo religija: išmoktos pamokos / 187

8 SKYRIUS Ženklodara: holistinis požiūris / 220


Literatūra / 239

„Prekės ženklo jausmo" tyrimas / 243

Keletas tyrėjo žodžių / 246

Padėkos / 249

Nuolatos atnaujinamas DualBook.com / 252

Rodyklė / 254


Parašykite atsiliepimą apie "Prekės ženklo jausmas"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Prekės ženklo jausmas, kurią skaitytojams dovanoja Martin Lindstrom. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Martin Lindstrom su knyga Prekės ženklo jausmas jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Prekės ženklo jausmas patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Martin Lindstrom. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Prekės ženklo jausmas palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Prekės ženklo jausmas" perkama kartu