⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

Nemokamas pristatymas Lietuvoje nuo 20 ar 25 €

Pirkėjų atsiliepimai

Prekės ženklo pažeidžiamumo scenarijų kūrimo metodologija

Kaina: 17,49 €
  • Pristatysime: per 24-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
2023-10-31 17.49 InStock
Į krepšelį

Knygos "Prekės ženklo pažeidžiamumo scenarijų kūrimo metodologija" aprašymas

Siekiant išlaikyti prekės ženklo rizikos teorijos metodologinį vientisumą, svarbu atsakyti į klausimą: kas yra prekės ženklo pažeidžiamumas ir kaip jis reiškiasi? Ateities tyrimų metodologijoje skiriami šie tyrimų metodai: išorinės aplinkos skenavimas, SSGG analizė, tendencijų ekstrapoliacija, simuliacinis modeliavimas ir kt.


Šioje studijoje "Prekės ženklo pažeidžiamumo scenarijų kūrimo metodologija" pateikti teoriniai ir empiriniai rezultatai, reikšmingi ir praktiniu aspektu: prekės ženklo pažeidžiamumo scenarijų kūrimo metodologija lengvai taikoma Lietuvos grožio ir asmens priežiūros pramonei. Pritaikius šią metodologiją įmonėje, ne tik sumažėtų prekės ženklo rizika, bet ir būtų plėtojama darbuotojų ateities numatymo kompetencija.

Leidinys "Prekės ženklo pažeidžiamumo scenarijų kūrimo metodologija" skirtas mokslininkams, dėstytojams, studentams ir verslo organizacijoms, kurioms aktualios ženklodaros, rinkodaros ir strateginio valdymo teorijos.Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Prekės ženklo pažeidžiamumo scenarijų kūrimo metodologija"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Marketingo knygos

Vestina Vainauskienė, Rimgailė Vaitkienė pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Prekės ženklo pažeidžiamumo scenarijų kūrimo metodologija", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Prekės ženklo pažeidžiamumo scenarijų kūrimo metodologija" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Prekės ženklo pažeidžiamumo scenarijų kūrimo metodologija" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Prekės ženklo pažeidžiamumo scenarijų kūrimo metodologija"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Vestina Vainauskienė, Rimgailė Vaitkienė tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Prekės ženklo pažeidžiamumo scenarijų kūrimo metodologija" perkama kartu