0

Prekių pirkimo - pardavimo sutarčių rengimo principai

5.0
(3 įvertinimai)
Šiuo metu neparduodama

Apsilankykite!
DIDYSIS KNYGŲ IŠPARDAVIMAS
Daugybė knygų 30-80% pigiau
2011-01-06 Vaida

aciu uz knyga

Informacija

Prekių pirkimo - pardavimo sutarčių rengimo principai


Šiuo metu neparduodama

Knygos "Prekių pirkimo - pardavimo sutarčių rengimo principai" aprašymas
Šios mokymo priemonės tikslas - glaustai ir paprastai pateikti studentams prekių pirkimo - pardavimo sutarčių rengimo procesą ir metodiką. Priemonę sudaro penki skyriai: kodėl reikia sudaryti prekių pirkimo-pardavimo sutartį, pirkimo-pardavimo sutarties rengimo procesas, samprata ir rūšys, bendrosios nuostatos, struktūra.
Leidinys skirtas prekybos vadybos studijų programos studentams, studijuojantiems pardavimų valdymo dalyką. Ji leis pasiekti vieną iš pardavimų valdymo dalyko tikslų - gebėti parengti prekių pirkimo sutartis.
2011-01-06

aciu uz knyga

2010-10-11

labai reiklainga knyga

2010-09-16

Rūta Poželaitė

Parašykite atsiliepimą apie "Prekių pirkimo - pardavimo sutarčių rengimo principai"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Prekių pirkimo - pardavimo sutarčių rengimo principai, kurią skaitytojams dovanoja Rūta Poželaitė. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Rūta Poželaitė su knyga Prekių pirkimo - pardavimo sutarčių rengimo principai jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Prekių pirkimo - pardavimo sutarčių rengimo principai patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Rūta Poželaitė. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Prekių pirkimo - pardavimo sutarčių rengimo principai palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Prekių pirkimo - pardavimo sutarčių rengimo principai" perkama kartu