0
Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Prekybos kelias (audio knyga, CD)

5.0
(3 įvertinimai) Įvertinkite
  • Nuolaida knygai -61%
Kaina internetu: 7,99 €
Kaina knygyne: 19,99 €*
Sutaupote: 12.00 € (61%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
2020-12-18 Giedre Klevinskiene

Prekybos kelias (audio knyga, CD)


2021-04-30 7.99 InStock
Į krepšelį
Knygos "Prekybos kelias (audio knyga, CD)" aprašymas

Prekybos kelias: pasakojimai apie Mokytoją, perpratusį Prekybos Kelią, mėginimai pakomentuoti ir vėlesnės pastabos užrašytos jo mokinių Mokytojui dar gyvam esant
Knygos autorius – rusų verslo praktikas, pasirašantis Tadao Jamaguči slapyvardžiu.
Knyga yra paremta rytų filosofija ir etika, todėl ji brandi savo išmintimi ir kartu puikiai pritaikoma šiuolaikiniame verslo pasaulyje.
Knyga sudaryta iš trumpų, koncentruotų pasakojimų, kuriuose Mokytojas su savo mokiniais aptaria prekybos, vadybos, žmonių santykių temas. Įdomu tai, kad knygoje nėra paruoštų atsakymų, receptų ar sprendimų, kaip tobulinti verslą. Skaitytojui (ar klausytojui) paliekama vietos apmąstymams ir galimybė skirtingas situacijas traktuoti savaip.2020-12-18

2009-06-08

Šaunus įrašas. Daug išminties. Labai patiko ir pats įgarsinimas.

2009-01-09

Nuostabi knyga, isminties saltinis ne tik prekybai, bet ir kiekvienai gyvenimo dienai ar situacijai.

Parašykite atsiliepimą apie "Prekybos kelias (audio knyga, CD)"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Pardavimų knygos

Tadao Yamaguchi, Oleg Makarov parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą Prekybos kelias (audio knyga, CD), kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos Prekybos kelias (audio knyga, CD) aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos Prekybos kelias (audio knyga, CD) už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą Prekybos kelias (audio knyga, CD)? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Tadao Yamaguchi, Oleg Makarov tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Prekybos kelias (audio knyga, CD)" perkama kartu